تلفن ۰۲۶-۳۴۴۴۴۸۰۳ | ۰۲۶-۳۴۴۴۴۱۵۶ آدرس کرج، چهار راه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم
کلینیک شادی

آر اف فرکشنال در کرج

آنچه می خوانید...

آر اف فرکشنال در کرج یکی از زوشهای جوانسازی پوست است این سیستم برای لیفت و جوانسازی پوست وافزایش قوام پوست از طریق روش کم تهاجم و با استفاده از نیدل های بسیار ظریف برای رساندن امواج کنترل شده رادیوفرکونسی به اعماق متفاوتی از پوست استفاده می شود .

فایده این روش نسبت به سایر روشهای جوانسازی در این است که این روش برای تمامی انواع پوست حتی پوستهای تیره قابل انجام است و ریسک تیرگی به دنبال التهاب در ناحیه درمان وجود ندارد .

قبل از انجام عمل لیزرآراف فراکشنال در کرج به چه مواردی باید توجه کرد

به طور کلی قبل از هر عمل لیزر درمانی و قبل از لیزرآراف فراکشنال در کرج حتما با متخصص با تجربه مشاوره کنید . متخصص پوست در جلسه مشاوره سابقه ی پوستی و دیگر بیماری شما رابررسی می کند و مانع از بروز مشکلات و عوارض آتی می گردد . در صورت داشتن مشکلات زیرقبل از لیزرآراف فراکشنال در کرج حتما با پزشک خود در میان بگذارید :

-اگر زخمی داشته اید ، که مدت درمان و بهبود آن طولانی بوده است .

-در صورت دلمه بستن زخم ، آن را با پزشک خود در میان بگذارید .

-اگر بیماری عفونی خاصی مانند هپاتیت دارید ، حتما به پزشک خود اطلاع دهید .

-اگر قبل از لیزرآراف فراکشنال در کرج داروی ایزوترتینوئین ( دارویی که برای درمان آکنه شدید مورد استفاده قرار می گیرد) استفاده می کنید ، با پزشک در میان بگذارید .

-در صورتی که عمل زیبائی مخصوصا جراحی کشیدگی پوست، کشیدگی پلک چشم یا استفاده از مواد پرکننده را داشته اید ، حتما به پزشک خود اطلاع دهید .

البته این را بدانید که داشتن این مشکلات مانع از انجام عمل لیزر فراکشنال در فرد نمی شود ، ولی در عوض شبیه سازی جوان سازی پوست و نحوه انجام روش جوانسازی توسط متخصص تحت تاثیر قرار می گیرد و باعث می شود ، متخصص یکسری نکاتی را در نظر داشته باشد ، و با دقت تمام کار خود را انجام دهد .

مراحل انجام آر اف فرکشنال در کرج

– در ابتدا سطح پوست ناحیه با کرم بی‌حس‌کننده به‌مدت ۳۰دقیقه پوشیده می‌شود.

-سپس از کیت سوزنی جداگانه برای هر بیمار استفاده می شود.

– با وارد کردن سوزن به سطح پوست انرژی آراف فقط از نوک سوزن در داخل خارج می‌شود و در عمق پوست کلاژن منقبض می‌شود و همین سبب سفت شدن پوست و تحریک کلاژن‌سازی در فرد می‌شود.

– وقتی سوزن از پوست خارج می‌شود یک قرمزی گذرای چند ساعته روی پوست شما ایجاد خواهد شد و مدت ۲۴ تا ۴۸ساعت تورم کمی در محل دیده می‌شود.

– بعد از آر اف فرکشنال در کرج بیمار می‌تواند از کرم‌های ترمیم‌کننده و ضدآفتاب و پوشاننده استفاده کند و به کار روزانه خود ادامه دهد.

– طی ۴-۳هفته آینده بعداز آر اف فرکشنال در کرج کشیده‌تر شدن پوست و شفاف‌تر شدن آن قابل رویت است.

– جهت کسب نتیجه مطلوب پزشک‌تان تعیین می‌کند که نیاز به چند جلسه آراف فرکشنال دارید. معمولا جلسات به‌صورت ماهانه انجام می‌شود.

مزایای جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال در کرج چیست

-نخستین مزیتی که آر اف فرکشنال در کرج نسبت به دستگاههای دیگر دارد نداشتن دوران نقاهت و عوارض جانبی می باشد

-این روش جوانسازی برای تمامی نوع های پوست و با هر آسیب سطحی قابل انجام است و محدودیت خاصی برای افراد ندارد.

-شما می توانید پس از انجام جوانسازی پوست از موارد آرایشی و … استفاده کنید

موارد منع استفاده از جوانسازی پوست با آر اف فرکشنال در کرج

-منع استفاده از آر اف فرکشنال در کرج برای خانم های باردار

– منع استفاده از آر اف فرکشنال در کرج برای افرادی که فشار خون بالا دارند

– منع استفاده برای کسانی که از بیماری دیابت رنج می برند

– منع استفاده برای کسانی که به تازگی در معرض نور خورشید بوده و پوستشان به هر دلیل شل شده است

-وقتی که پوست دچار عفونت است .

-در مواقعی که پوست تومورهای بدخیم دارد نمی توان از آر اف فرکشنال در کرج استفاده کرد.

اثرات آر اف فرکشنال به طور خلاصه به شرح زیر است

-این روش به تحریک تولید کلاژن در پوست کمک می کند که همین امر موجب سفت شدن پوست می شود.

-حذف یا کاهش خطوط پیشانی یا اخم با لیزرآراف فراکشنال در کرج امکان پذیراست.

-کاهش نمای چروک، لک های پوستی و آسیبهای ناشی از آفتاب

– درمان اسکار آکنه و آبله مرغان به کمک لیزرآراف فراکشنال در کرج امکان پذیر است.

– کاهش نمای اسکار و ترکهای پوستی

– کاهش نمای منافذ باز پوستی

درمان اسکار آکنه ها با لیزرآراف فراکشنال در کرج

یکی از بزرگ ترین مشکلات پوستی که ممکن است برای بیشتر افراد اتفاق بیفتد ماندن جای جوش و یا جوشگاه ها هستند که ظاهر فرد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

یکی از کاربردهای مهم لیزرآراف فراکشنال در کرج درمان اسکارهای آکنه است . در این روش با وارد کردن ضربه به پوست باعث می شود تا لایه های ازبین رفته و بافت تخریب شده ی پوست جبران شود.

به طور کلی لیزر آراف فراکشنال در کرج در اسکارهای عمقی بسیار موثر است.این کاربرد در ترکیب با لیزر فرکشنال co2 اثر هم افزایی زیادی دارد از این رو ممکن است که طی جلسات از این دو روش به طور هم زمان استفاده شود ، درمان با RF نیاز به مراقبت کمتری داشته و بهبودی بعد از آن بسیار سریع اتفاق می افتد. و فرد بلافاصله میتواند سر کار برود. درمان پوستهای سبزه با آر اف برخلاف لیزر مشکلی ایجاد نمی کند.

مراقبت های لازم از پوست بعد از لیزر آر اف فرکشنال در کرج

برای جلوگیری از بروز عوارض جانبی بعد از آر اف فرکشنال در کرج از تمامی دستورالعمل های که پزشک شما گوشزد می کند پیروی کنیدو اگر این نکات و دستورالعمل ها را رعایت نکنید ، عوارض جانبی چون جای زخم و قرمزی شدن پوست به مدت طولانی در پوست شما خواهد ماند

ولی با رعایت توصیه های پزشک خود بهترین نتایج نصیب شما خواهد شد . برخی از نکاتی که بعد از انجام عمل لیزر فراکشنال باید رعایت کنید ، عبارتند از :

-در ۵ الی ۶ روز اول بعد از آر اف فرکشنال در کرج از کرم های بازسازی کننده ی پوست استفاده شود .

-هنگام قرار گرفتن در معرض نور آفتاب از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.

-در ۶ الی ۷ روز اول بعد ازآر اف فرکشنال در کرج از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب خودداری کنید .

آیا لیزرآراف فراکشنال در کرج عوارض دارد ؟

اگر پزشک شما تجربه کافی را در زمینه آر اف فرکشنال در کرج را داشته باشد و از مارک های خیلی خوب لیزر فراکشنال استفاده کند عوارض پوستی مثل لک های قهوه ای یا سفید بعد از لیزر در مقایسه با لیزر های نسل قدیمی بسیار کم است ، البته در مواردی که اسکارها عمیق است و پزشک مجبوراست براب تاثیر بهتر از قدرت بالای دستگاه استفاده کند احتمال بروز لکه های قهوه ای بعد از لیزر وجود دارد ولی اگر ایجاد شد معمولا این لکه ها طی حداکثر دوماه بهبود پیدا می کند.

به هر حال اگرآر اف فرکشنال در کرج انجام شده عمیق باشد و پزشک بر حسب فاکتورهای مختلف احتمال بروز عفونت بعد از لیزر را بدهد قرص یک کپسول های انتی بیوتیکی و یا حتی قرص های ضد تب خال به مدت حداکثر ۵ تا ۷ روز تجویز می شود.

دکتر شادی مظلومی

کلینیک دکتر شادی مظلومی

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و مو در کشور می‌باشد و در راستای ارایه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان و انجام خدمات تخصصی از قبیل کاشت مو و انواع جراحی‌های پوست، دکتر مظلومی اقدام به تاسیس درمانگاه پوست، مو و لیزر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

وارد شوید
فهرست محتوا

ثبت نام در قرعه کشی