تلفن ۰۲۶-۳۴۴۴۴۸۰۳ | ۰۲۶-۳۴۴۴۴۱۵۶ آدرس کرج، چهار راه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم
کلینیک شادی

اسکارلت

آنچه می خوانید...

اسکارلت چیست؟

اسکارلت که یکی از شناخته شده ترین برندهای RF فرکشنال است از امواج رادیوفرکانس با تکنولوژی فرکشنال میکرونیدلینگ استفاده می نماید.

موارد استفاده از دستگاه اسکارلت:
جوان سازی پوست و کاهش چین و چروک
درمان شلی و افتادگی پوست ( لیفتینگ غیر جراحی )
درمان آکنه فعال با از بین بردن باکتری مولد آکنه
درمان اسکار آکنه و بهبود اسکارهای سطحی
درمان منافذ باز پوستی
پیلینگ بدون ایجاد آسیب پوستی
کاهش ترشح چربی پوست
شفاف کردن پوست
کاهش خطوط کششی پوست ناشی از چاق و لاغر شدن ( استریا )

مزایای اسکارلت؟

با توجه به قانون اهم و با توجه به اینکه بیشترین مقاومت در لایه های پوست مربوط به لایه سطحی پوست (ایپدرم) است، گرمای تولید شده در سطح پوست توسط RF بسیار ناچیز است و خطر ایجاد آسیب حرارتی و سوختگی در اپیدرم ( سطح پوست ) وجود ندارد. همچنین در صورتیکه نوک نیدلها به بافت چربی زیر پوستی برخورد کند با توجه به بیشتر بودن مقاومت چربی نسبت به پوست، انرژی به پوست منتقل شده، تخریب سلو لهای چربی در ناحیه پوست اتفاق نیفتاده و گودی پوست مشاهده نخواهد شد .

نحوه انجام اسکارلت؟

در این دستگاه ، ۲۵ عدد نیدل ( سوزن ) بسیار نازک بطور همزمان وارد پوست میشود که عمق نفوذ آن بین ۰.۵ تا ۳.۵میلی متر بوده و با دقت یک دهم میلی متر قابل تنظیم است. آرایش این نیدل ها طبق یک شبکه ماتریکسی بسیار پیشرفته و بصورت دوقطبیست.

دکتر شادی مظلومی

کلینیک دکتر شادی مظلومی

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و مو در کشور می‌باشد و در راستای ارایه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان و انجام خدمات تخصصی از قبیل کاشت مو و انواع جراحی‌های پوست، دکتر مظلومی اقدام به تاسیس درمانگاه پوست، مو و لیزر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

وارد شوید
فهرست محتوا

ثبت نام در قرعه کشی