تلفن ۰۲۶-۳۴۴۴۴۸۰۳ | ۰۲۶-۳۴۴۴۴۱۵۶ آدرس کرج، چهار راه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم
کلینیک شادی

اگزوزوم تراپی مو

آنچه می خوانید...

اگزوزوم تراپی مو یک روش درمانی مدرن، مطمئن و طبیعی است که برای کاهش ریزش مو و رشد مجدد آن انجام می شود. هر کسی ممکن است بر اثر وراثت، بیماری های مختلف، تنش های محیطی، تغییرات هورمونی یا بالا رفتن سن دچار ریزش شدید مو یا طاسی شود. برخی افراد با کاشت مو موافق نیستند و از عوارض آن نگران هستند. به همین دلیل اگزوزوم تراپی برای مو کف سر می تواند یک روش درمانی نتیجه بخش باشد.

در اگزوزوم تراپی ریشه مو کف سر تقویت می شود و مواد مغذی و سالمی برای تغذیه مو ها به فولیکول می رسد. اگزوزوم در لغت به معنای حباب است که به هنگام رسیدن به محل مورد نظر، وظیفه خود را انجام می دهد. پزشک متخصص با تزریق های درست در محل های مورد نظر، می تواند طی چند جلسه شما را به نتایج دلخواه برساند. کلینیک شادی با کادری مجرب و کارآمد در زمینه زیبایی پوست و مو فعالیت می کند و می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان همراهی کند.

اگزوزوم تراپی مو چیست؟

افرادی که دچار مشکل ریزش مو سر هستند، اگزوزوم تراپی مو یک روش طبیعی و غیر تهاجمی است که جهت تقویت رشد دوباره مو و همچنین بهبود ریزش مو کف سر انجام می شود. اگزوزوم ها حباب های بسیار ریز و حاوی چربی هستند که به صورت طبیعی در بدن تولید می شوند. این حباب ها نقش مهمی در انتقال مواد مغذی به سلول ها و دفع مواد زائد دارند. در روش درمانی اگزوزوم تراپی، حباب های ریزی که حاوی آنتی اکسیدان و مواد مغذی هستند از منابعی دیگر استخراج شده و به پوست کف سر تزریق می شوند.

۰۲:۳۹
truncate dir-rtl

اگزوزوم تراپی مو

از آن جایی که مواد مغذی و آنتی اکسیدان ها نقش مهمی در تغذیه و رشد مو های کف سر دارند، اگزوزوم تراپی باعث تقویت و رشد مجدد موها می شود. اگزوزوم تراپی یک روش درمانی نوین و کم عارضه است که مواد مغذی و تقویتی را در اختیار فولیکول های موی سر قرار می دهد. تزریق اگزوزوم تا کنون نتایج مثبتی داشته و مراجعان بسیاری از این روش درمانی راضی بوده اند.

مزایای اگزوزوم تراپی مو

اگزوزوم تراپی مو مزایای زیادی دارد که آن را به یک روش درمانی مطمئن و جذاب تبدیل کرده است. اگزوزوم ها یا حباب های حامل مواد مغذی و چربی حدود هشت ماه در بدن فرد، سالم و زنده باقی می ماند و نتایج درمان به صورت دائمی ظاهر می شود. برای نتایج بهتر ممکن است پزشک چندین جلسه درمانی را برای شما تجویز کند. در ادامه با برخی از مزایای درمان ازگزوزوم تراپی آشنا خواهید شد:

+ در افرادی که دچار ریزش شدید مو هستند، اگزوزوم تراپی باعث افزایش رشد مجدد مو ها می شود. همچنین این روش درمانی، مواد مغذی و غنی شده از سلول های چربی را در اختیار فولیکول ها قرار می دهد تا روند رشد مو سریع تر پیش برود.

+ اگزوزوم تراپی ریشه مو های کف سر را تقویت می کند و با تقویت و تغذیه رسانی از نازک شدن و ریزش بیش از حد مو ها جلوگیری می کند.

+ در روش درمانی نوین اگزوزوم تراپی برای ریزش مو، فولیکول های مو کف سر تقویت می شوند و حجم و ضخامت مو ها بیشتر خواهد شد.

+ التهاب کف سر، خارش، خشکی پوست سر و تحریک پذیری را کاهش داده یا برطرف می کند.

+ آسیب های احتمالی و زخم پوسف کف سر را التیام می بخشد و درمان می کند.

+ به طور معمول عوارض جانبی به دنبال نخواهد داشت و نیازی به مصرف دارو های شیمیایی ندارد اما رعایت دستورالعمل های پزشک برای مراقبت های بعد از کاشت مو الزامی است.

+ ریزش مو بر اثر بیماری های مختلف و حتی شیمی درمانی را کاهش داده و بهبود می بخشد.

+ بیشتر افراد بالای ۱۸ سال امکان اگزوزوم تراپی مو را دارند و نتایج آن به صورت کاملا طبیعی و طولانی مدت خواهد بود.

عوارض اگزوزوم تراپی مو

به طور کلی اطلاعات زیادی از عوارض یا اثرات جانبی اگزوزوم تراپی مو در دسترس نیست. هر روش و درمان پزشکی ممکن است برای برخی افراد، یک سری عوارض خفیف و جزئی به همراه داشته باشد. در برخی موارد اگر پزشک متخصص در زمینه درمان کاشت مو و اگزوزوم تراپی مهارت کافی نداشته باشد، ممکن است زخم های خفیفی بر روی سر ایجاد شود. از آن جایی که تزریق اگزوزوم ها به کف پوست سر باید با نهایت دقت انجام شود، احتمال بروز خطر برای اعصاب یا عروق زیر محل تزریق وجود داشته باشد.

نتیجه گیری

اگزوزوم تراپی مو توسط پزشک و برای جلوگیری از ریزش شدید مو سر، افزایش رشد مو، تقویت مو های سر و بهبود زخم و التهاب های کف سر انجام می شود. در اگزوزوم تراپی، مو های سر به ضخامت مورد نظر می رسند و حجم آن ها بیشتر از قبل خواهد شد. تعداد جلسات درمانی توسط پزشک تعیین می شود و نتایج آن به صورت طولانی مدت و طبیعی خواهد بود. جهت اطلاعات بیشتر در زمینه رویش مجدد مو، می توانید با کارشناسان شادی کلینیک در ارتباط باشید.

دکتر شادی مظلومی

کلینیک دکتر شادی مظلومی

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و مو در کشور می‌باشد و در راستای ارایه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان و انجام خدمات تخصصی از قبیل کاشت مو و انواع جراحی‌های پوست، دکتر مظلومی اقدام به تاسیس درمانگاه پوست، مو و لیزر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

وارد شوید
فهرست محتوا

ثبت نام در قرعه کشی