تلفن ۰۲۶-۳۴۴۴۴۸۰۳ | ۰۲۶-۳۴۴۴۴۱۵۶ آدرس کرج، چهار راه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم
کلینیک شادی

بهترین متخصص پوست و مو در کرج

آنچه می خوانید...
دکتر-پوست-و-مو-در-کرج-

متاسفانه در سال های اخیر، برخی پزشکان عمومی اقدام به انجام عمل های زیبایی مانند کاشت مو و تزریقات های زیبایی کرده اند و بسیاری از مراجعین به این پزشکان و کلینیک ها با نارضایتی و یا مشکلات غیر قابل جبرانی مواجه شده اند. اما سوال اصلی اینجاست در شهری مثل کرج چگونه میتوان بهترین متخصص پوست و مو را تشخیص داد؟ و چگونه می توان این متخصصین را از پزشکان عمومی تفکیک کرد؟ و یا بهترین متخصص پوست و مو در کرج در چه کلینیکی فعالیت می‌کنند؟ برای پاسخ به این سوالات تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

با توجه به آنکه در برخورد اولیه به پوست صورت و موهای افراد توجه می شود بنابراین رسیدگی به پوست و مو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و کوچکترین تغییر منفی در آن ها، افراد را به فکر راه چاره میندازد.
از طرفی میل به زیبایی در افراد از گذشته تا به امروز بوده و افراد برای رسیدن به زیبایی بیشتر، گاهی اوقات اقدام به انجام یک سری عمل ها و جراحی ها میکنند، اما سوال مهم انجاست که زیبایی را به چه قیمتی باید بدست آورد؟

توصیه ما به شما این است که زیبایی پوست و مو هایتان را به کمک بهترین متخصص پوست در کرج به دست آورید.

ویژگی های بهترین متخصص پوست و مو

  • دانش و تخصص لازم

متخصص پوست و مو در دوره تخصصی یک امتحان بورد شرکت می کند که با گذراندن این امتحان که سخت ترین امتحان کل دوره ی تحصیل یک پزشک محسوب می شود و به صورت شفاهی و کتبی برگزار می شود، بورد تخصصی میگیرد. کسانی که بورد تخصصی می گیرند می توانند برای تدریس وارد دانشگاه ها شوند و از مرحله استادیاری تا مرحله استادی پیش روند.
در ایران تنها فوق تخصصی که وجود دارد رشته پاتولوژی یا درماتوپاتولوژی می باشد که پزشکان ۲ سال اضافه باید درس بخوانند تا بتوانند تشخیص های پاتولوژیک رابدهند. مانند پاتولوژیست هایی که دوره های پوست را میگدرانند. دوره های درماتوسرجری یا جراحی پوست یا دوره های زیبایی به صورت فوق تخصص در کشور ما در حال حاضر وجود ندارند و پزشکان می توانند به صورت دوره های فلوشیپی در خارج از ایران آن ها را بگذرانند.

دکتر شادی مظلومی متخصص پوست
  • برقراری ارتباط با بیمار

بهترین متخصص پوست در کرج علاوه بر تسلط بر مسایل علمی باید توانایی مدیریت کردن بیمار را نیز داشته باشد. یعنی ضمن اینکه بتواند در آن واحد برای بیمارش تصمیم بگیرد بتواند او را نیز مدیریت کند. این مسیله نیازمند آن است که هم از نظر عملی بتواند خیلی از جراحی های پوست را انجام بدهد و هم از نظر تیوری باید کاملا مسلط و به روز باشد. به روز بودن به این معنی است که برای به دست آوردن مطالب علمی از کتاب ها و منابع و اینترنت استفاده کند.

  • درمان بیماری های پوستی

بهترین متخصص پوست در کرج بیماری های مربوط به پوست از قبیل انواع تومورهای پوستی, خال های پوستی, حتی جراحی پلک و جراحی هایی که به طور کلی مربوط به پوست مو, مخاط و ناخن می شوند را درمان می کند و همچین کاشت مو در کرج و کاشت ابرو در کرج را نیز انجام می دهد.
تنها مجوز عمل جراحی کاشت مو در درمانگاه های تخصصی پوست و مو است. رشته تخصصی پوست کاملا جدا از جراحی است ولی در پزشکی تداخل بین رشته ها وجود دارد. مثلا ممکن است ۳ رده ی تخصصی یک کاری را بتوانند به همراه هم انجام دهند.

نکته : همه پزشکانی که موفق به دریافت تخصص در زمینه پوست و مو شوند به عضویت انجمن متخصصان پوست در می آیند که برای مشاهده متخصصان در شهر کرج میتوانید به وب سایت انجمن متخصصان پوست کرج مراجعه نمایید. در حال حاضر حدود ۲۱ متخصص پوست و مو در کرج در حال فعالیت هستند که دکتر شادی مظلومی از بهترین متخصصان پوست و مو در شهر کرج می باشد.

آیا دکتر زیبایی همان متخصص پوست است ؟

گاها دیده شده برخی پزشکان عمومی در اقدامی غیر اخلاقی از عنوان دکتر زیبایی استفاده میکنند که هیچ منافاتی با متخصص پوست ندارد و صرفا برای گمراه کردن بیماران از آن استفاده میکنند.
از طرفی برخی پزشکان دیگر عناوینی همچون عضو انجمن لیزر انگلستان یا امریکا و دیگر عناوین دیگر استفاده میکنند که لازم به ذکر است این عناوین دلیل بر متخصص بودن آن پزشک نبوده و هر پزشک میتواند به صورت آنلاین هزینه عضویت در این انجمن ها را پرداخت کرده و به بدون حتی مراجعه و شرکت حضوری در گردهمایی آن ها ، شماره عضویت دریافت کند که به هیچ عنوان اعتباری ندارد.
از طرف دیگر برخی پزشکان با این عنوان که دارای مدرک لیزر از شرکت های سازنده دستگاه های لیزر هستند، اقدام به لیزر درمانی میکنند اما توجه داشته باشید که این مدارک بدان معناست که شرکت مربوطه دستگاه را به آن پزشک فروخته است و فقط توضیحات دستگاه در دفترچه راهنمای آن وجود دارد و همانطور که می‌دانید خرید یک دستگاه به منزله تخصص کار با ان نیست.

کلینیک شادی

متخصصین زیبایی به کدام دسته از پزشکان اطلاق می شود ؟

  • جراحان پلاستیک
  • متخصصین پوست و مو و زیبایی
  • فوق تخصص جراحی ترمیمی پلک
  • متخصصین گوش و حلق و بینی و جراحان سر و گردن
  • جراحان فک و صورت

این نکته نیز حائز اهمیت است که بهترین متخصص پوست و مو در کرج هر ده سال یکبار می بایست گواهی پزشکی خود را تمدید کند که این امر مستلزم مطالعه بیشتر در حوزه تخصصی است که پزشکان عمومی بدلیل متفاوت بودن کار خودشان اهمیت چندانی به آن نمی دهند.
طبق آمار اخیر ۱۰ درصد شکایت از پزشکان در حوزه زیبایی بوده و قریب به ۹۰% آن ها مواردی بودند که فرد یک جراحی زیبایی را توسط یک دکتر غیر متخصص انجام داده است.
فراموش نکنید پوست هر شخص از عوامل زیبایی وی می باشد و میتوانید زیبایی را تا چندین برابر افزایش دهد.
به همین جهت با مراجعه به بهترین دکتر زیبایی در کرج علاوه بر دریافت مشاوره های لازم در خصوص مراقبت های پوست، به شما کمک میکند تا همیشه پوستی سالم داشته باشید و جوانی خود را تمدید کنید.

۰۱:۲۳
truncate dir-rtl

کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی و لیزر و کاشت ابرو شــــادی

۰۰:۲۵
truncate dir-rtl

درمانگاه تخصصی پوست و مو، لیزر و کاشت ابرو

اهمیت انتخاب یک متخصص پوست خوب

در صورت مراجعه به بهترین متخصص پوست در کرج علاوه بر رفع مشکلات فعلی میتوانید از مشاوره های وی برای جلوگیری از بیماری های آتی استفاده کنید. برای انتخاب یک متخصص پوست و موی خوب نکات ذکر شده در ابتدای این مطلب را مدنظر قرار دهید.
همیشه میتوان بهترین متخصص پوست در کرج را با بررسی میزان رضایت بیمارن قبلی و نمونه کارهای وی نیز تشخیص داد. یکی دیگر از معیار های تشخیص یک متخصص پوست و موی خوب، اطلاع از تعداد عمل ها و جراحی ها و همچنین سابقه کاری وی است.

برخی بیماری های نیازمند متخصص پوست و مو با یک جلسه مراجعه برطرف نمیشوند و نیازمند گذراندن طول درمان مشخص و بر اساس نظر متخصص پوست و مو است البته بعضی از متخصصان پوست و مو درمان های ترکیبی را پیشنهاد میدهند که طول درمان کاهش یابد و یا نتیجه آنی حاصل شود، از جمله این درمان های ترکیبی میتوان به تزریق ژل، تزریق بوتاکس در کرج و .. اشاره نمود.
یک متخصص پوست مو میتواند اغلب مشکلات پوستی نظیر پسوریازیس، خال های خطرناک، آکنه بیماری های مو و ناخن را درمان کند و یا برخی از نواقص ظاهری را برطرف کند. این که یک متخصص پوست خوب از کدام روش برای درمان استفاده میکند کاملا بستگی به شرایط بیمار و هزینه های قابل تقبل برای وی بستگی دارد.
بیماری مهم دیگری که باید بسیار به آن توجه نمود بیماری های پوستی در ناحیه تناسلی است. بسیاری از زوج ها با این بیماری و درمان آن ها آشنا نیستند در صورتی که اگر به موقع تشخیص و درمان نشوند موجب بروز مشکلات عدیده میشوند. این بیماری ها به صورت تبخال و یا زگیل تناسلی دیده میشوند و یا در برخی از افراد به صورت بیماری های قارچی ظاهر می شوند.که برای درمان آن ها حتما به یک متخصص پوست و مو باید مراجعه نمایید.
همچنین از فرزندانتان در دوران بلوغ قافل نشوید آنها با توجه به تغییرات هورمونی ای که دارند بیش از هر موقع دیگر نیاز دارند به یک متخصص پوست و مو مراجعه کنند تا از مشکلاتی که در دوران بلوغ گریبان گیر ان ها است را بگذرانند.

چرا باید لیزر توسط متخصص پوست و مو انجام شود؟

تصور غالب افراد آن است که برای انجام لیزر موهای زائد نیاز نیست تحت نظارت یک پزشک متخصص باشد اما فراموش نکنید تنها یک متخصص پوست و مو است که با تمامی لایه ها و بافت های پوست آشنایی دارد و بر اساس مشخصه های پوست هر بیمار باید دستگاه لیزر را تنظیم نماید. همچنین تعیین تعداد جلسات و فاصله بین جلسات نیز از وظایف یک متخصص پوست و مو است. همچنین قبل از آغاز بکار لیزر باید پوست معاینه شود تا هیچگونه ضایعات پوستی وجود نداشته باشد زیرا گاهی اوقات ضایعات پوستی در اثر برخورد اشعه های لیزر با آن ها وخیم تر خواهند شد.

چرا دکتر شادی مظلومی بهترین متخصص پوست و مو در کرج است ؟

ایشان در سال ۱۳۸۶ از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارع التحصیل شدند و از سال ۱۳۸۷ در استان البرز وشهر کرج مشغول طبابت در زمینه پوست و مو هستند. همچنین ایشان سابقه درخشانی در عرصه های بین المللی داشتند و در ادامه به برخی از تالیفات ایشان در نشریات خارجی اشاره می نماییم.

عنوان مقالهسال انتشارخلاصه مقاله
ایزوترتینوین خوراکی برای آکنه، تنظیم درمان مطابق با واکنش بیمار۲۰۰۶ایزوترتینوین خوراکی یک درمان مثبت و موثر برای برای آکنه است. اطلاعات منتشر شده ای در خصوص تاثیر و عوارض جانبی آن برای روی بیماران ایرانی وجود ندارد. ۱۳۲ بیماران آکنه با میانگین سنی ۲۲٫۹ +/- ۶٫۲ که با استفاده از ایزوترتینوین درمان شدند، طی ۴٫۴ سال مورد بررسی قرار گرفتند. نتیجه تحقیق، حاکی از اثربخش بودن این درمان بر روی بیماران ایرانی که دارای آکنه هستند بود. همچنین عوارض جانبی بسیار خفیف مشاهده شد. شروع درمان با دوز بالا و اصلاح طول درمان براساس پاسخ درمانی در هر بیمار توسط متخصص پوست و مو، می تواند به نتایج سریع و خوب با کمترین عوارض جانبی بینجامد.

پمفیگوس (تاول یا حباب مشتق شده بر روی پوست)

تحریک شده به خاطر مصرف کلروکین یا هیدروکسی کلروکین

۲۰۰۶بررسی ها متخصصین پوست و مو بر روی خانمی ۵۲ ساله که بدلیل حجم زیادی تاول برروی پوستش پس از دو هفته مصرف هیدروکسی کلروکین مراجعه کرده بود نشان داد که پمیفگوس مشاهده شده ناشی از مصرف داروهای کلروکین است. با قطع داروهای کلروکین و مصرف موضعی استروئید، اکثر ضایعات برطرف شد و بیمار به حالت قبل بازگشت.
گال های که به صورت ضایعات شبیه پمفیگوید bullous ظاهر می شوند۲۰۰۶یک مرد ۴۲ ساله با علایم سه ماه خارش و تاول بر روی نیم تنه پایین، بازوها و پاها به کلینیک پوست و مو ما ارجاع شد. بافت برداری اولیه تشخیصی برای پمفیگوید بلوس بود. خراشیدن پوست بر روی مچ دست در نواحی ضایعات تشخیصی مثبت برای گال بود. آزمایشات دقیق ایمونوفلورسانس انجام شد. بیمار با لوسیون لیندان و کرم کروتامیتون با مصرف دقیق بر روی ضایعات درمان شد. بافت بردای و مطالعات ایمونوفلورسانس در کنار هم به همراه خراشیدن پوست کمک کرد که بیماری این فرد از پمفیگوید بلوس متفاوت تشخیص داده شود

کلام آخر

 همیشه به این فکر نکنید که مردم برای انجام تزریقات زیبایی به متخصص پوست و مو مراجعه می کنند. بسیاری از افراد مشکلاتی در پوست دارند دارد که جنبه درمان آن بیشتر از جنبه زیبایی مهم است. بنابراین برای اینگونه موارد حتما به بهترین متخصص پوست و مو در کرج که تجربه کافی دارد، مراجعه کنید. مواردی مثل کاشت ابرو، کاشت مو، تزریق ژل و بوتاکس،انواع روش های جوانسازی پوست صورت و غیره مواردی هستند که توسط دکتر زیبایی برطرف می شود.

دکتر شادی مظلومی

کلینیک دکتر شادی مظلومی

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و مو در کشور می‌باشد و در راستای ارایه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان و انجام خدمات تخصصی از قبیل کاشت مو و انواع جراحی‌های پوست، دکتر مظلومی اقدام به تاسیس درمانگاه پوست، مو و لیزر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

وارد شوید
فهرست محتوا

ثبت نام در قرعه کشی