تلفن ۰۲۶-۳۴۴۴۴۸۰۳ | ۰۲۶-۳۴۴۴۴۱۵۶ آدرس کرج، چهار راه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم
کلینیک شادی

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کرج

آنچه می خوانید...

بین این همه مرکز زیبایی برای انجام خدمات لیزر موهای زائد خود مردد و سردرگم هستید؟پیشرفت فناوری و کاربردهای گسترده‌تر پرتوهای نوری در لیزر، طی سال‌های اخیر، لیزر را به محبوبترین شیوه رفع موهای زائد تبدیل کرده است. در این روش وقتی نور لیزر با طول موج‌های خاص به پوست تابانده می‌شود، انرژی گرمایی را به فولیکول مو انتقال می‌دهد که موجب از بین رفتن آن می‌شود. خوشبختانه لیزر با طول موج مخصوص تنها بر سطح بدن و محل وجود فولیکول موها تاثیر می‌گذارد و اثر منفی بر اندام‌های داخلی، غدد و دستگاه‌ها ندارد. اما آیا واقعا لیزر مو می‌تواند تا ۸۰ درصد موهای زائد بدن را به طور دائمی حذف کند؟ آیا می‌توان لیزر موهای زائد را با نهایت بازدهی، قیمت مناسب و حداقل عوارض در بهترین مرکز لیزر موهای بدن در کرج انجام داد؟ پاسخ هر دو سوال به عوامل متعددی وابسته است. از جمله اینکه چه جایی را به عنوان مرکز لیزر موهای زائد در کرج انتخاب می‌کنید و از چه دستگاهی برای این کار بهره می‌برید!

مرکز-لیزر-موهای-زائد-در-کرج

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کرج

واقعیتی که در مورد لیزر موهای زائد در کرج وجود دارد، این است که این شیوه نسبت به بسیاری روش‌ها گرانتر است. اما اگر در بهترین کلینیک پوست و مو در کرج انجام گیرد، می‌تواند اثری مادام العمر داشته باشد که به خوبی هزینه را توجیه و جبران می‌کند.

احتمالاً اخیرا بسیار دیده‌اید که مراکز زیبایی قیمت‌های باور نکردنی برای انجام خدمات لیزر اعلام می‌کنند و سعی دارند مشتریان را با تبلیغات غیر واقعی مجذوب خود کنند. همچنین در سال‌های اخیر با محبوبیت بیشتر این روش، مراکز زیبایی متعددی به عنوان مرکز لیزر موهای زائد تاسیس شده‌اندو این انتخاب را برای زیباجویان سختتر می‌کند. اما واقعا چه مرکزی را باید به عنوان مرکز لیزر موهای زائد “خوب” در کرج تلقی کرد؟ چه ویژگی‌هایی در بهترین مرکز لیزر موهای زائد سبب تاثیر بهتر و ماندگارتر لیزر می‌شود؟

ویژگی‌های بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کرج

برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب را در مورد مرکز لیزر موهای زائد داشته باشید، در این نوشته ده نکته از ویژگی‌های مرکز لیزر موهای زائد خوب تنظیم کرده‌ایم. البته برای اثبات برخی از این ویژگی‌ها لازم است به مرکز مراجعه نموده یا به صورت تلفنی پرس‌وجو کنید.

هیچ ارزانی بی‌علت نیست و هیچ گرانی بی حکمت!

از آنجایی که اولین و مهمترین دغدغه بسیاری افراد در انتخاب مرکز لیزر موهای زائد هزینه است، در اولین بخش به این موضوع می‌پردازیم. امروز کم نیستند مراکزی که برای جذب مشتری در بازار پر رقابت مراکز لیزر به تخفیف‌های نجومی و غیر طبیعی روی می‌آورند. باید توجه داشته باشیم که در حالت کلی لیزر از گرانترین روش‌های رفع موهای زائد است و به دلیل نیاز به تجهیزات با کیفیت عموما وارداتی، هزینه بالایی دارد.

پس چطور می‌شود با هزینه‌ای کمتر از حتی اپیلاسیون، لیزر انجام داد؟ اگر در تراکت تبلیغاتی مرکز لیزر موهای زائد با هزینه‌های فوق العاده پایین و غیر معقول مواجه شدید، به هیچ وجه اشتباه نکنید و وقت و هزینه خود را در مراکز غیرمعتبر هدر ندهید. فراموش نکنید که مراکز زیبایی با خدمات خیلی ارزان نه تنها خسارات مالی، بلکه خطرات جسمانی نیز برایتان خواهند داشت. شایان ذکر است که مراکز معتبر و خوش سابقه لیزر موهای زائد، مبنای قیمت را ناحیه لیزر می‌گذارند و نه تعداد شات پرتوهای نوری! سعی کنید مرکزی را انتخاب کنید که بر اساس نواحی مختلف بدن، قیمت‌های معقول و منصفانه‌ای را برای لیزر در نظر گرفته باشد.

لیزر موهای زائد باید تحت نظر پزشک و متخصص پوست انجام شود

یکی از موارد کمک کننده در انتخاب مرکز لیزر موهای زائد خوب و قابل اعتماد، توجه به پزشک متخصص در مجموعه است. وجود متخصص پوست و مو و لیزر، و نظارت وی بر انجام صحیح خدمات، می‌تواند اطمینان بیشتری در مورد کار به شما بدهد.

دستگاه لیزر خوب

برند و مدل دستگاه لیزر در تاثیرگذاری آن بر موهای زائد نقش اساسی ایفا می‌کند. هر دستگاه لیزر با توجه به ویژگی‌های خود می‌تواند بر رنگ خاصی از پوست موثر باشد. همچنین دستگاه‌های قدیمی یا از برندهای نامعتبر و ناآشنا می‌توانند بازدهی کار را پایین آورده و مانع نتیجه دلخواه شوند.
بیشتر بخوانید: لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت

اپراتور باتجربه و آموزش دیده

هر چند دستگاه لیزر مرکز، جدید، کارآمد و با کیفیت باشد، اما اگر کار به دست یک اپراتور نابلد سپرده شود، نه تنها بازدهی لیزر کاهش پیدا می‌کند، بلکه عوارض و ناراحتی‌های پوست بعد از لیزر نیز محتمل است.

یک اپراتور بی تجربه نمی‌داند برای انجام منظم و کامل لیزر باید چه‌کار کرد؟ با دستگاه بد کار کرده و می‌تواند ایجاد زخم، سوختگی و تغییر رنگ پوست شود و عوارض لیزر را بالا می‌برد.

پرسنل خوش برخورد و با برنامه

یک مرکز لیزر موهای زائد خوب، پرسنلی خوش برخورد، منظم و بابرنامه دارد. وجود افرادی آگاه در مجموعه که با اخلاق خوب و حوصله به سوالات شما در مورد روند انجام و جلسات لیزر پاسخ می‌دهند، در یک مرکز خوب لیزر الزامی است. همچنین پرسنل با برنامه و منظم می‌دانند چطور برنامه ریزی و زمانبندی مراجعه زیباجویان را تنظیم کنند تا جلسات با حداقل معطلی انجام شوند.

مرکز-لیزر-الکساندرایت-در-کرج

محیطی پاک و آرام

یکی از مزایا یا شاید هم لازمه‌های مرکز لیزر موهای زائد خوب را می‌توان داشتن محیطی شیک، آرام و البته پاکیزه دانست. برای کسب اطمینان از این شرایط، می‌توانید به مراکز لیزری که برای مراجعه در نظر دارید مراجعه نمایید. پاکیزگی محیط، تخت و دستگاه را بررسی کنید. (امروز بسیاری مراکز خوب لیزر، سری یا قسمت بالایی دستگاه را به منظور رعایت بهداشت، شخصی سازی کرده‌اند. به این معنی که هر زیباجو یک سری خاصی دارد و هر جلسه از آن استفاده می‌کند.)

اعتبار مرکز لیزر موهای زائد

روز به روز شمار مراکز لیزر موهای زائد افزایش می‌یابد. اما یکی از نکات راهنما در انتخاب بهترین مرکز لیزر موهای زائد در کرج توجه به سابقه و اعتبار آن است. از هر طریق (پرس‌وجو، مراجعه به سایت یا پیج اینستاگرام و.. ) می‌توانید نظرات مراجعین قبلی مرکز را بررسی نمایید و این نظرات را نیز در انتخاب خود لحاظ کنید.

کلام آخر

کلینیک شادی به عنوان بهترین کلینیک پوست و مو در کرج و استان البرز با برخورداری از کادری حرفه ای و پرسنلی با تجربه از بروزترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا استفاده می نماید و خدمات با کیفیت و درمان های بی نقصی را به مراجعین خود ارائه می دهد.

بنابراین شما عزیزان می توانید کلینیک شادی را به عنوان بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرج انتخاب نمایید.

دکتر شادی مظلومی

کلینیک دکتر شادی مظلومی

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و مو در کشور می‌باشد و در راستای ارایه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان و انجام خدمات تخصصی از قبیل کاشت مو و انواع جراحی‌های پوست، دکتر مظلومی اقدام به تاسیس درمانگاه پوست، مو و لیزر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

وارد شوید
فهرست محتوا

ثبت نام در قرعه کشی