تلفن ۰۲۶-۳۴۴۴۴۸۰۳ | ۰۲۶-۳۴۴۴۴۱۵۶ آدرس کرج، چهار راه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم
کلینیک شادی

تزریق فیلر لب روسی در کرج

آنچه می خوانید...

امروزه بیش از صدها نفر تحت عمل جراحی برای برجسته کردن لب‌های خود قرار می‌گیرند. این در حالی است که بسیاری از متقاضیان به دلیل عوارضی که عمل جراحی دارد روی به تزریق ژل لب می‌آورند. در هنگام تزریق ژل لب بدون شک دکتر به شما انواع مدل‌های مختلفی که در این راه وجود دارد را معرفی خواهد کرد؛ یکی از این مدل‌ها می‌توان به تزریق فیلر لب روسی در کرج اشاره کرد که بر اساس ساختار و شکل لب‌هایی که بانوان روسی دارند الهام گرفته شده است.

فیلر-لب-روسی-در-کرج

افرادی که لب‌های بزرگ و یا چشم‌های کوچک دارند بهتر است به این سراغ این مدل تزریق ژل نروند. زیرا تزریق فیلر لب روسی باعث بزرگ شدن و کشیده شدن لب‌ها خواهد شد. بهتر است بعد از انتخاب مدل تزریق فیلر لب مد نظر آن را با پزشک خود در میان بگذارید تا نتیجه دلخواه را بگیرید.

تزریق فیلر لب روسی چیست؟

با آن که این تکنیک فیلر لب حجم لب‌ها را افزایش خواهد داد؛ اما با ظرافت بیش از حدی که دارد نتیجه کار لب‌هایی بیش از اندازه باد کرده نخواهد بود. تزریق فیلر لب روسی در کرج به متقاضیان ظاهری مشابه با مدل‌های طبیعی هدیه خواهد داد.

در این تکنیک قطرات کوچک فیلر را در ناحیه خط بالایی لب و گوشه‌های لب تزریق خواهد کرد. این روش برای افرادی که لب بالایی کوچکی دارد می‌تواند نتیجه بسیار زیبایی به ارمغان آورد.
در صورتی که شما قصد دارید لب‌های خود با روش روسی حجم دهید بهتر است قبل از انجام مشورت‌های لازمه را با پزشک خود داشته باشید.

در صورتی که پزشک شما در این راه مهارت داشته باشید با توجه به حالت صورت و جزئیاتی اعم از اندازه چشم‌ها، بینی و… بهترین و مناسب‌ترین روش را برای شما انتخاب خواهد کرد تا نتیجه زیباتری را داشته باشید. علاوه بر این موضوع بهتر است برای این کار حتماً به مراکز و کلینیک‌ها معتبر مراجعه کنید تا نتیجه دلخواه را به دست آورید.

فیلر-لب-روسی-در-کلینیک-شادی

آیا تزریق فیلر لب مدل روسی دردناک است؟

تگر شما نیز یکی از افرادی هستید که تا به امروز تزریق ژل را انجام نداده‌اید و یا تزریق فیلر لب روسی را تجربه نکرده‌اید ممکن است نگران دردهای ناشی از تزریق فیلر باشید.

به این نکته توجه داشته باشید تزریق فیلر به روش روسی به هیچ عنوان دردی به ارمغان نخواهد آورد. تزریق فیلر لب روسی از نقاط ورودی کمتری استفاده خواهد کرد، تزریق تنها یکبار در مرز لب‌ها صورت می‌گیرد در نتیجه در این حالت درد به کمترین حد خود خواهد رسید.
همان طور که می‌دانیم تزریق ژل در کرج معمولاً با کمترین حد مواد بی حسی توسط متخصصین انجام می‌شود، این روش به دلیل آن که سبک می‌باشد و محل‌های تزریق نسبت به دیگر روش‌ها کمتر است فرد هیچ دردی را تحمل نخواهد کرد.

یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های استفاده از این روش عدم استفاده از بیحسی می‌باشد؛ زیرا مواد بیحسی می‌توانند بر روی تورم لب تأثیر بگذارند و نتیجه نهایی ممکن است تقارن نداشته باشد. علاوه بر این موضوع استفاده نکردن از این مواد باعث می‌شود که زمان استراحت متقاضی بعد از تزریق به کمترین حد خود برسد.

تزریق ژل لب
تزریق فیلر لب در کلینیک شادی

فیلر لب روسی برای چه کسانی مناسب است؟

یکی از اصلی‌ترین عواملی که باعث می‌شود شما بهترین کاندیدا برای تزریق فیلر لب روسی باشید، این است که انتظارات واقع‌بینانه‌ای از این روش داشته باشید. پزشک بدون شک می‌تواند حجم لب‌ها را در این روش افزایش دهد و شکل آن را تا حدودی تغییر دهد، اما اگر شما بخواهید ظاهر لب‌هایتان را به طور کامل تغییردهید خواسته غیر واقع‌بینانه‌ای خواهد بود.

علاوه بر این موضوع بسیاری از متقاضیان به دنبال آن هستند که لب‌های آن‌ها بیش از اندازه حجم داده شود، دست پیدا کردن به این نتیجه آن هم بدون ناهموار شدن سطح لب کار دشواری خواهد بود.
به این نکته توجه داشته باشید وجود برخی از عارضه‌ها باعث می‌شود که شما کاندید مناسبی برای تزریق فیلر لب روسی نباشید.

به عنوان مثال دیابت میتواند بر روی توانایی التیام بدن تأثیرات منفی بگذارد. در صورتی که دیابت شما به خوبی کنترل نشده باشد پزشک به شما توصیه می‌کند که اصلاً به سراغ تزریق فیلر لب نروید، زیرا ریسک خونریزی یا ضعیف بودن نتیجه درمان بالا خواهد بود.

از دیگر عوارضی که باعث می‌شود شما کاندید مناسبی نباشید داشتن عوارضی اعم از اختلالات بافت همبند، لوپوس و اختلالات انعقاد خون مثل کم خونی داسی شکل می‌باشد.
داشتن تب‌خال و با ویروس ساده هرپس نوع ۱ می‌تواند بر روی نتیجه ژل لب شما تأثیرات منفی بگذارد. در این شرایط لازم است که در صورتی که شما تب‌خال می‌زنید و یا داروی ضدویروسی مصرف می‌کنید به پزشک خود اطلاع دهید.

تزریق ژل لب در کلینیک شادی

مراقبت های بعد از تزریق فیلر لب روسی

استفاده از تزریق فیلر لب روسی ممکن است نسبت به دیگر روش‌های تزریق فیلر نیازمند به زمان استراحت بیشتری باشد. زیرا در این روش ممکن است متقاضی ورم بیشتری داشته باشد و در برخی موارد کبودی نیز وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است این ورم و یا کبودی نباید به هیچ عنوان باعث بروز نگرانی در شما شود، زیرا بدون هیچ گونه مشکلی از بین خواهد رفت.

در ادامه شما را با برخی از نکات مراقبتی بعد از تزریق فیلر لب روسی آشنا خواهیم کرد:

  • تا زمانی که اثر بی حسی به صورت کامل از بین نرفته است بهتر است از خوردن هر گونه خوراکی خودداری کنید، زیرا در صورت نداشتن حس در لب‌ها ممکن است آسیب دیدگی جدی به وجود آید
  • بعد از تزریق فیلر لب مدل روسی بهتر است تا چند روز از کمپرس یخ استفاده کنید.
  • از ویتامین D استفاده کنید.
  • از گرمای شدید و استفاده از سونا و جکوزی خودداری کنید.
  • ورزش‌های سنگین انجام ندهید.
  • به دلیل افزایش خونرسانی در لب بهتر است از دارو‌های ضدانعقاد خون استفاده کنید
  • از آشامیدن نوشیدنی‌های الکلی بپرهیزید.
  • به این نکته توجه داشته باشید ۲ الی ۳ هفته طول می‌کشد تا لب‌های شما به حالت طبیعی خود برگردد، به همین دلیل بهتر است در این راه صبور باشید تا نتیجه دلخواه خود را مشاهده کنید.


تزریق فیلر لب مدل روسی چقدر ماندگاری دارد؟

تزریق فیلر لب روسی به همان میزانی که دیگر روش‌های تزریق فیلر دارند، تأثیر خود را حفظ می‌کند. این روش تزریق فیلر از نظر زمان ماندگاری هیچ تفاوتی با دیگر روش‌ها در این راه ندارد. به این نکته توجه داشته باشید با توجه به نوع و برند فیلری که شما برای لب‌های خود تزریق می‌کنید از ۶ ماه الی ۱ سال می‌توانند ماندگاری داشته باشند.

بدون شک برندهایی که بهتر هستند ماندگاری بالاتری نیز خواهند داشت و مدت زمان ترمیم آن‌ها طولانی‌تر خواهد بود. البته این نوع از فیلرها هزینه بالاتری نیز خواهند داشت. بهتر است برای تزریق فیلر از موادی که کیفیت بالاتری دارند استفاده کنید و با پرداخت هزینه‌های بیشتر نتیجه ماندگارتری را داشته باشید.

عکس-تزریق-لب-مدل-روسی

فرق تزریق فیلر لب مدل روسی با روش معمولی در چیست؟

با توجه به گفته‌های دکتر شادی مظلومی فیلر لب در روش معمولی به صورت افقی به لب‌ها تزریق می‌شوند که این امر باعث می‌شود که لب به صورت یکنواخت پر و حجیم شود. این در حالی است که تزریق فیلر لب روسی به این صورت خواهد بود که پزشک با استفاده از یک سرنگ بسیار کوچک‌تر مقادیر بسیار کمتری از فیلر را به صورت عمودی و با تمرکز بر مرکز لب ها تزریق خواهد کرد.

از دیگر تفاوت‌هایی که می‌توان بیان کرد این است که در تزریق فیلر لب روسی هدف افزایش ارتفاع لب بالا می‌باشد و پزشک به جای آن که حجم تمام لب را اضافه نکند تمرکز بر مرکز لب‌ها دارد. همین امر نیز باعث شده است که در روش تزریق فیلر لب روسی لب‌ها ظاهر قلب مانند داشته باشند.
به این نکته توجه داشته باشید در تزریق فیلر لب روسی پزشک باید دقت زیادی را به خرج دهد؛ زیرا تزریق تنها در یک قسمت خاص لب صورت می‌گیرد، همین امر نیز باعث می‌شود که طول جلسه این مدل تزریق نسبت به دیگر مدل‌ها کمی بیشتر باشد.

تزریق فیلر لب روسی معمولاً ۳۰ دقیقه تا یک ساعت زمان خواهد برد و باعث بروز کبودی تورم بیشتری نسبت به دیگر روش‌های عادی می‌شود.


سخن آخر
در روش تزریق فیلر لب روسی در کرج فیلر بر لب‌های بالایی تزریق خواهد شد، این امر باعث می‌شود که متقاضی بتواند حجم لب‌های خود را بدون کوچک‌ترین احتمال جا به جایی فیلر زیباتر کند. این روش به متقاضیان اجازه می‌دهد تا لب‌های قلوه‌ای و یا لب‌هایی با حجم طبیعی مانند سوپر مدل‌ها داشته باشند. تزریق فیلر لب روسی در کلینیک شادی بهترین کلینیک پوست و مو در کرج توسط متخصصین پوست انجام میشود.

دکتر شادی مظلومی

کلینیک دکتر شادی مظلومی

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و مو در کشور می‌باشد و در راستای ارایه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان و انجام خدمات تخصصی از قبیل کاشت مو و انواع جراحی‌های پوست، دکتر مظلومی اقدام به تاسیس درمانگاه پوست، مو و لیزر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

وارد شوید
فهرست محتوا

ثبت نام در قرعه کشی