تلفن ۰۲۶-۳۴۴۴۴۸۰۳ | ۰۲۶-۳۴۴۴۴۱۵۶ آدرس کرج، چهار راه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم
کلینیک شادی

لیزر موهای زائد با دستگاه آپوچی الیت پلاس

آنچه می خوانید...

لیزر موهای زائد امروزه به عنوان موثرترین و سریعترین روش از بین بردن موهای زائد شناخته شده است.لیزر درمانی اگر با دستگاه مناسب و زیر نظر متخصص پوست انجام شود معمولا هیچ عارضه ای ندارد و بهترین نتیجه حاصل می شود. لیزر  Alexandrite Apogee plus موثرترین، کم دردترین و کم خطرترین راه برای از بین بردن موهای زائد صورت و بدن می باشد. این دستگاه لیزر ساخت سایناشور آمریکا و یکی از پیشرفته ترین دستگاه های لیزر دنیا جهت از بین بردن موهای زائد است و از خصوصیات بسیار خوب آن قابل تنظیم بودن مدت تابش انرژی لیزر با توجه به رنگ پوست فرد می باشد و همین طور مجهز به خنک کننده (cooling) بسیار موثر جهت حفاظت موثر پوست و کاهش قابل توجه حس درد است.

لیزر موهای زائد با دستگاه الیت پلاس

کاربران گرامی که ساکن شهر کرج هستند، می توانند برای دریافت خدمات لیزر موهای زائد در کرج به کلینیک ما مراجعه نمایند.

لیزر های پر استفاده برای رفع موهای زائد و تفاوت های آن ها

نام دستگاهطول موجمیزان کاهش مونتیجه
الکساندرایت۷۵۵ nm۶۵٫۶%این دستگاه مورد تایید سازمان اف دی ای می باشد و معروف ترین نوع لیزر از بین برنده موهای زائد شناخته شده است.
الکساندرایت موثرترین,راحتترین,سریع ترین دستگاه می باشد و برای انواع رنگ پوست از روشن تا تیره کارایی دارد و قسمت بیشتری از بدن را پوشش می دهد.
الکساندرایت بر خلاف سایر دستگاه ها تاثیر زیادی خصوصا بر روی موهای نازک دارد.هرچند توصیه نمی شود که غیر از پوست های بسیار روشن برای دیگر انواع پوست ها استفاده شود
دایود۸۰۰-۸۱۰ nm۴۶٫۹%در سال های اخیر, دستگاه دایود بهترین نوع لیزر از بین برنده موهای زائد به شمار می رود که برای تمامی انواع پوست برای طولانی مدت مورد استفاده قرار می گرفت.
دستگاه دایود بیش از هر دستگاه دیگری تاثیر بر روی پوست های تیره دارد. افراد با رنگ پوست بسیار تیره همچنان می توانند از این دستگاه برای از بردن موهای زائد خود استفاده کنند زیرا خطرات جانبی آن حداقل می باشد.
ND YAG لیزر۱۰۶۴ nm۴۲٫۴%لیزر ان دی یاگ بعنوان لیزر غیر انتزاعی یاد می شود زیرا تاثیری بر اخرین لایه پوست ندارد.این دستگاه یکی از لیزرهای مناسب برای پوست های تیره‌ است. اما دستگاه مناسبی برای پوست های سفید و روشن نمی باشد. پس بهترین نوع لیزر برای پوست های نوع ۵ و ۶ می باشد.
به عقیده بیماران این دستگاه با درد همراه است اما نتیجه آن خوب می باشد.
ELOSایلوس تنها تکنولوژی است که به صورت همزمان قدرت ای پی ال و فرکانس رادیویی را دارد.
این دستگاه مورد تایید اف دی ای بوده و تنها دستگاهی است که موهای زائد تمامی انواع پوست را از بین می برد. با این حال گزارش ها حاکی از آن است که این دستگاه به طور ۱۰۰% موفق نبوده و ۶۰% از موهای افراد با پوست روشن بعد از ۸ , ۹ جلسه از بین رفته است.
IPL۵۹۰-۱۲۰۰ nm۵۵%آی پی ال یک روش درمان سبک است و لیزر به شمار نمی رود.دلیل معروفیت آن به این دلیل است که دستگاه آی پی ال از لیزرها ارزان تر است. میانگین قیمت هر جلسه نصف جلسات لیزر است.با این حال برای گرفتن نتیجه مطلوب همانند لیزر, باید دو برابر جلسات لیزر از این دستگاه استفاده کرد.
این روش, روش مناسبی برای نشانه گرفتن موهای قسمت های عمیق تر و ضخیم تر نمی باشد بلکه برای موهای نازک تر که عمق کمی دارند موفق تر عمل می کند. با تمام این تفاسیر این روش توصیه نمی شود زیرا ریسک سوختگی پوست وجود دارد به ویژه برای پوست های نوع ۶,۵,۴٫
ممکن است آی پی ال گزینه مناسبی برای افرادی با پوست روشن که تنها میخواهند حجم موهایشان کم شود، باشد.
Ultrasonicدقیق نیستاولتراسونیک تکنولوژی جدیدی است برای از بین بردن موهای زائد.
به این صورت که این اشعه به طور مستقیم بر ساقه مو تابیده می شود سپس به طور دقیق به ریشه مو تابیده می شود تا زمانی که این انرژی به گرما تبدیل شود.
RubyLaser ۶۹۴ nm از بین تمامی دستگاه های از بین برنده موهای زائد, لیزر روبی اولین و اصلی ترین سیستم به شمار می رود.با این حال,امروزه روبی تکنولوژی قدیمی تری محسوب می شود و به تدریج در حال کمرنگ شدن است.

اشعه عمیق قرمز روبی به وسیله رنگدانه های ملانین موجود در مو به خوبی جذب می شود و همین امر باعث می شود که گزینه مناسبی برای پوست های روشن باشد.
همچنین ملانین موجود در پوست اشعه روبی را به خوبی جذب می کند به همین دلیل ریسک بالایی را برای سوختن افراد با پوست تیره و افراد برنزه به وجود می آورد.

مزایای لیزر موهای زائد با الکساندرایت +Apogee

دستگاه آپوجی الیت پلاس یکی از پیشرفته ترین و برترین دستگاه های لیزر در رفع موی زائد در دنیا است که دارای مجوز FDA میباشد. از خصوصیات منحصر به فرد این دستگاه قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی برای انواع موها از نازک تا ضخیم و انواع پوست از روشن تا تیره می باشد. این دستگاه سریعترین دستگاه لیزر بوده (در هر ثانیه ۵ شات) و بهترین تاثیر و کم ترین عارضه را دارد.
لیزر درمانی با دستگاه الکساندرایت کمترین درد و بیشترین بازدهی را دارد و چون دستگاه مجهز به خنک کننده مجزا است ، درد حین انجام آن بسیار ناچیز است .

دریافت اطلاعات بیشتر از سایت سازنده دستگاه

نحوه انجام لیزر موهای زائد در کرج با الکساندرایت +Apogee

هنگام استفاده از لیزر موهای زائد با دستگاه آپوجی الیت پلاس در یک زمان بسیار کوتاه، نور لیزر با شدت بالا به پوست می تابد و به طور همزمان ده ها فولیکول مو را تخریب میکند، اغلب موهای تخریب شده از سطح پوست پاک می شوند و مابقی موها در عرض۱ الی ۲ هفته خود به خود ریزش پیدا می کنند. میزان پاسخ دهی به درمان در این روش پس از ۴ الی ۶ جلسه لیزر معمولا بیش از ۸۰٪ موهاست.

لیزر موهای زائد با دستگاه آپوجی

مراقبت های بعد از لیزر الیت پلاس

دستگاه لیزر الیت پلاس کاملا بدون آسیب و عوارض موهای زائد بدن شما را از بین می برد. بهتر است بهتر است قبل از لیزر موهای قسمت مدنظر بدن خود را با اپیلاسیون و یا هر روشی که موها را از ریشه می کَنَد، از بین نبرید تا تاثیر لیزر بر روی موهای شما بیشتر باشد، زیرا دستگاه لیزر الیت پلاس موهای ضخیم شما را کاملا از ریشه از بین می برد.

مراقبت های بعد از لیزر الیت پلاس

بعد از انجام لیزر الیت پلاس ممکن است ناحیه ی لیزر شده کمی قرمز شده و سوزش داشته باشد (البته بستگی به نوع پوست شما نیز دارد) بهتر از پوست خود را چرب کنید و تا جایی که می توانید از گرم نگه داشتن آن ناحیه خودداری نمایید.

لیزر الیت پلاس آسیب پوستی ندارد و می توانید بدون نگرانی جلسات خود را بگذرانید.

کلام آخر

لیزر الیت پلاس مناسب برای همه افراد می باشد و همه‌ی افرادی که قصد از بین بردن موهای زائد بدن خود را دارند می توانند از این دستگاه استفاده نمایند. مزایای این دستگاه قدرتمند بودن آن است زیرا در عرض ۱۰ جلسه تمامی موهای زائد ناحیه ی مشخص شده را از بین می برد. کلینیک دکتر شادی مظلومی ارائه دهنده خدمات لیزر موهای زائد در کرج با استفاده از جدیدترین دستگاه های روز دنیا من جمله لیزر موهای زائد با دستگاه آپوجی الیت پلاس می باشد.

دکتر شادی مظلومی

کلینیک دکتر شادی مظلومی

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و مو در کشور می‌باشد و در راستای ارایه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان و انجام خدمات تخصصی از قبیل کاشت مو و انواع جراحی‌های پوست، دکتر مظلومی اقدام به تاسیس درمانگاه پوست، مو و لیزر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

وارد شوید
فهرست محتوا

ثبت نام در قرعه کشی