تلفن ۰۲۶-۳۴۴۴۴۸۰۳ | ۰۲۶-۳۴۴۴۴۱۵۶ آدرس کرج، چهار راه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم
کلینیک شادی

مزایای کاشت ابرو

آنچه می خوانید...

مزایای کاشت ابرو به قدری زیاد است که امروزه کاشت ابرو نسبت به روش‌های محبوبیت بیشتری به دست آورده است و روز به روز به تعداد افرادی که قصد انجام این روش زیبایی دائمی را دارند اضافه می‌شود. یکی از اصلی‌ترین فواید کاشت ابرو می‌توان به انجام سریع آن اشاره کرد.

کاشت ابرو به روش‌های متنوعی انجام می‌شود، تمامی روش‌های موجود معمولاً تنها نیاز به یک جلسه درمانی دارند و بعد از آن متقاضی می‌تواند به زندگی روزمره خود ادامه دهد. تنها در یک جلسه چند ساعته می‌توانید ابروهای ضخیم و زیبایی که در سر دارید را داشته باشید.

از دیگر مزایای کاشت ابرو می‌توان به طبیعی بودن نتیجه حاصل از کاشت ابرو اشاره کرد. این مزیت باعث شده است که پیوند ابرو طرف داران بسیار زیادی داشته باشد. بعد از آن که ابرو به صورت کامل کاشته شد نتیجه‌ای که مشاهده می‌شود کاملاً طبیعی و زیبا خواهد بود.

یکی از اصلی‌ترین فواید کاشت ابرو می‌توان به ماندگاری بسیار بالای این روش درمانی زیبایی اشاره کرد. ماندگاری کاشت ابرو را می‌توان دائمی معرفی کرد. در ادامه شما را با دیگر مزیت‌های این روش آشنا خواهیم کرد.

کاشت ابرو چه مزایایی دارد؟

همان طور که در بالاتر به این موضوع اشاره کردیم کاشت ابرو دارای مزیت‌های بی شماری است، همین امر باعث شده است که بسیاری از افراد برای داشتن ابروهای ضخیم‌تر به سراغ کاشت ابرو بروند. یکی از دغدغه‌هایی که بسیار از بانوان دارند کشیدن ابروهای مناسب با استفاده از مداد ابرو است.

یکی از اصلی‌ترین مزایای ابرو این است که شما دیگر از این موارد خلاص خواهید شد و دیگر استرس پاک شدن مداد ابرو را نخواهید داشت. از دیگر فواید کاشت ابرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ابروهایی با ضخامت دلخواه

یکی از مهم‌ترین مزایای کاشت ابرو می‌توان به طول و ضخامت ابروها اشاره کرد. شما قبل از کاشت ابرو با داشتن مشاوره مناسب می‌توانید طول و ضخامت ابروهای خود را انتخاب کنید و با توجه به هدفی که در سر دارید کاشت ابرو را انجام دهید.

در صورتی که شما ابروهای ایده آل خود را داشته باشید می‌توانید صورت زیبایی تری داشته باشید و چشمان خود را بیشتر مشخص کنید. در نتیجه با کاشت ابرو می‌توانید جالت چهره خود را عوض کنید و بهبود ببخشید.

کاشت ابرو

داشتن ظاهر و نتیجه طبیعی

کاشت ابرو در دسته عمل‌های سرپایی زیبایی به شمار می‌رود، این در حالی است که نتیجه‌ای که کاشت ابرو به بار می‌آورد یک نتیجه فوق‌العاده طبیعی خواهد بود. در صورتی که شما برای کاشت ابرو به سراغ بهترین متخصص در این راه بروید می‌توان به جرئت گفت ابروهای شما با ابروهای طبیعی هیچ تفاوتی نخواهند داشت. از مزایای کاشت ابرو می‌توان به نتیجه طبیعی که باعث افزایش اعتماد به نفس می‌شود اشاره کرد.

پنهان کردن آثار زخم و اسکار

یکی از روش‌هایی که می‌توان به راحتی آثار باقی ماندن زخم و اسکار در ناحیه ابرو را از بین برد کاشت ابرو می‌باشد. ممکن است افراد در ناحیه ابروی خود زخم‌های متنوعی داشته باشند که بر روی ظاهر آن‌ها تأثیرات منفی برجای بگذارد. یکی از فواید کاشت ابرو می‌توان به پنهان کردن این آثار اشاره کرد.

افزایش اعتماد به نفس

با کاشت ابرو شما می‌توانید حالت چهره خود را بهبود ببخشید، این به صورت مستقیم بر روی اعتماد به نفس افراد تأثیر خواهد گذاشت.

راه حل دائمی

امروزه افراد بسیار زیادی هستند برای فرم دادن به ابروهای خود همیشه به دنبال راه‌های موقتی می‌روند و مدام مجبور به ترمیم آن هستند. این در حالی است که یکی از اصلی‌ترین فواید کاشت ابرو می‌توان به دائمی بودن آن اشاره کرد. شما با کاشت ابرو علاوه بر آن که در وقت خود صرفه جویی کرده‌اید؛ بلکه دیگر نیازی به هزینه‌های ترمیم آن نخواهید داشت.

مزایای کدام روش کاشت ابرو بیشتر است؟

یکی از سؤالاتی که بسیاری از متقاضیان در خصوص فواید کاشت ابرو می‌پرسند، این است که کدام یک از روش‌های کاشت ابرو مزیت‌های بیشتری است؟

انتخاب بین روش‌های کاشت ابرو یعنی روش FUT و FUE در خصوص مزایای کاشت ابرو کمی پیچیده خواهد بود. زیرا هر یک از این روش‌ها دارای مزیت‌های مختص به خود می‌باشد.

مزایای کاشت ابرو به روش FUE عبارت‌اند از:

 • این روش یکی از روش‌های غیر جراحی به شمار می‌رود
 • دوران نقاهت این روش نسبت به روش‌های دیگر کوتاه‌تر خواهد بود
 • نتیجه آن کاملاً طبیعی می‌باشد
 • هزینه‌ای که باید برای این روش پرداخت کنید با توجه به تعداد گرافیت‌های مورد نظر تعیین می‌شود، اما به صورت کلی مقرون به صرفه تلقی شده است
 • برش نواری و یا زخم عمیقی در این روش به وجود نخواهد آمد
 • روش FUE هیچ بخیه‌ای نخواهد داشت و کمترین اسکار را به جای می‌گذارد

فواید کاشت ابرو به روش FUT عبارت‌اند از :

 • نتیجه این روش کاشت نیز کاملاً طبیعی خواهد بود
 • در این روش شما می‌توانید تعداد گرافت‌های بالایی را داشته باشید و ابروهای خود را نسبت به روش‌های دیگر پهن‌تر کنید
 • در این روش شما می‌توانید تمامی زخم‌ها و اسکارهایی که در ناحیه ابرو به وجود آمده است را پنهان کنید
 • این روش به شما ابروهای پهن و پرپشت ارائه می‌دهد
 • این روش نسبت به روش قبل با توجه به تعداد بالای گرافت‌ها هزینه مقرون به‌ صرفه‌تری دارد.
دکتر شادی مظلومی

کلینیک دکتر شادی مظلومی

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و مو در کشور می‌باشد و در راستای ارایه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان و انجام خدمات تخصصی از قبیل کاشت مو و انواع جراحی‌های پوست، دکتر مظلومی اقدام به تاسیس درمانگاه پوست، مو و لیزر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

وارد شوید
فهرست محتوا

ثبت نام در قرعه کشی