تلفن ۰۲۶-۳۴۴۴۴۸۰۳ | ۰۲۶-۳۴۴۴۴۱۵۶ آدرس کرج، چهار راه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم
کلینیک شادی

میکرونیدلینگ

آنچه می خوانید...

میکرونیدلینگ روشی نوین است که نتایج بسیار درخشانی را در درمان برخی مشکلات زیبایی سبب شده است.

دراین روش با کمک C.I.T (Collagen Induction Therapy ) غلظت کلاژن پوست به میزان حیرت انگیزی بالا می رود. میکرونیدلینگ باعث تحریک پوست و ساخت طبیعی کلاژن می شود، همچنین این روش به نفوذ و جذب مواد دارویی به پوست، سفت کردن پوست، جوانسازی و رفع چین و چروک، بهبود زخم ها و جای جوش، درمان خطوط کششی پوست ( استریا )، درمان لکها و بهبود ظاهر کلی پوست کمک کرده و اندازه منافذ پوست را کوچک می کند. میکرونیدلینگ را برای بیماران با هر رنگ پوست می توان استفاده کرد.

این روش درمانی هم به تنهایی هم به عنوان مکملی برای روشهای درمانی دیگر مثل مزوتراپی و PRP به کار می رود.میکرونیدلینگ در کرج زیر نظر متخصص پوست و مو صورت میگیرد.

مزایای میکرونیدلینگ؟

میکرونیدلینگ اگر تحت نظر پزشک انجام شود روشی بسیار ایمن است و عوارض آن بسیار کم و نادر است.
میکرونیدلینگ در کرج

نحوه انجام میکرونیدلینگ در کرج

این تکنیک توسط دو دستگاه انجام می شود:
درماپن :

درماپن دستگاهی برای نیدلینگ عمودی پوست است که تاثیری هم مرتبه با لیزر و قابل مقایسه با پیلینگ شیمیایی دارد.

درمارولر:

به زبان ساده درمارولر غلطک کوچکی است که دور آن با تعداد زیادی سوزنهای ریز پوشیده شده است.و منافذ بسیار ریزی روی پوست ایجاد می کند.

هنگامی که پوست اقدام به ترمیم این منافذمی نماید اجبارا بایستی مقادیر بسیارزیادی کلاژن بسازد و البته اگر نقصی مانند اسکارآکنه وجودداشته باشد این نقیصه را هم ترمیم می نماید.

قبل از انجام میکرونیدلینگ بی حسی موضعی صورت می گیرد تا فرد هیچ دردی حس نکند. این روش درمانی که در تمام نقاط پوست بدن قابل انجام است، معمولا طی سه تا ۶ جلسه و با فاصله های ۴ تا ۶ هفته انجام می شود.

بعد از انجام میکرونیدلینگ به مدت ۱۲ تا ۴۸ ساعت حالت آفتاب سوختگی ضعیف، قرمزی و کمی تورم در پوست دیده می شود، کبودی و خونریزی بسیار کم هم از عوارض نادر این روش درمانی است.

اثر درمانی معمولا یک تا دو هفته بعد از انجام میکرونیدلینگ خود را نشان می دهد و تا یک ماه بعد کاملا مشهود میگردد.

میکرونیدلینگ در کرج در کلینیک تخصصی دکتر شادی مظلومی انجام میپذیرد. شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره رایگان هر روز عصر به کلینیک ما مراجعه نمایید.

برای دریافت نوبت آنلاین کلیک کنید.

دکتر شادی مظلومی

کلینیک دکتر شادی مظلومی

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و مو در کشور می‌باشد و در راستای ارایه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان و انجام خدمات تخصصی از قبیل کاشت مو و انواع جراحی‌های پوست، دکتر مظلومی اقدام به تاسیس درمانگاه پوست، مو و لیزر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

وارد شوید
فهرست محتوا

ثبت نام در قرعه کشی