تلفن ۰۲۶-۳۴۴۴۴۸۰۳ | ۰۲۶-۳۴۴۴۴۱۵۶ آدرس کرج، چهار راه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم
کلینیک شادی

هزینه تزریق چربی به صورت در سال ۱۴۰۲

آنچه می خوانید...
هزینه-تزریق-چربی-به-صورت

امروزه روش‌های بسیار زیادی برای جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک پوستی به وجود آمده است؛ یکی از مؤثرترین این روش‌ها تزریق چربی به صورت می‌باشد که افراد بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. در این روش جوانسازی، پزشک معالج شما با بررسی‌های لازمه در خصوص نوع جنس، میزان چین و چروک پوست و… مقدار چربی را برای تزریق به شما اعلام خواهد کرد. هزینه تزریق چربی قبل از تزریق بر روی صورت به شما اعلام خواهد شد.


تزریق چربی به صورت با استفاده از روش‌های مختلفی انجام می‌شود که هر یک از این روش‌ها هزینه‌های مختص به خود را دارد.همین امر نیز باعث شده است که نتوان هزینه‌ها را دقیق برای شما لیست کرد.
به طور کلی می‌توان گفت هزینه‌هایی که شما برای تزریق چربی ارائه می‌دهید به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به صورت کامل شما را با این عوامل آشنا خواهیم کرد.

قیمت تزریق چربی به صورت

هزینه‌هایی که شما برای تزریق چربی به صورت باید پرداخت کنید؛ مانند دیگر عمل‌های زیبایی به عوامل متعددی بستگی دارد. اولین و مهم‌ترین معیار برای تعیین این هزینه اعتبار کلینیک و پزشک متخصص پوست و مو شما می‌باشد، این امر ارتباط مستقیمی با هزینهٔ نهایی تزریق چربی دارد.
به این نکته توجه داشته باشید در قدم اول برای تزریق چربی در کرج، پزشک با انجام آزمایش‌های مختلف میزان چربی و این که اصلاً شما گزینه مناسبی برای این عمل زیبایی هستید و یا خیر را به شما اعلام خواهد کرد. تمامی افراد ضرورت دارد که قبل از تزریق این آزمایش‌ها را انجام دهند.
هزینه‌هایی که شما قبل از انجام این عمل باید پرداخت کنید می‌توان به هزینه‌ آزمایش‌ها، خرید پانسمان و داروهای تجویز شده توسط پزشک اشاره کرد. بدون شک کلینیک‌هایی که اعتبار بیشتری دارند هزینه‌های بالاتری نیز از مراجعین خود دریافت خواهند کرد، دکتر شادی مظلومی با دارا بودن اعتبار چندین ساله که نشان از تخصص بالا در این راه است، سعی بر این دارد که هزینه‌های منطقی را برای این عمل برای مراجعین خود تعریف کند.

عوامل مؤثر بر هزینه تزریق چربی به صورت

اعتباری که کلینیک و پزشک کسب کرده است به صورت مستقیم به هزینه‌هایی که شما برای این عمل باید پرداخت کنید ارتباط دارد. این در حالی است که اگر بخواهیم دقیق‌تر به این موضوع توجه کنیم، اعتبار تنها عاملی نیست که بر روی قیمت این عمل زیبایی تأثیر می‌گذارد. در ادامه شما را با انواع عوامل تأثیر گذار بر روی هزینه تزریق چربی آشنا خواهیم کرد:
بررسی شرایط اولیه توسط پزشک
برای تزریق چربی پزشک معالج شما باید از بی حسی موضعی استفاده کند؛ این بی حسی توسط تزریق مواد بی حسی به صورت شما انجام می‌شود و یا در صورت نیاز با استفاده از کرم‌های بی حسی در منطقه مورد نظر استفاده می‌شود. در خصوص این که برای شما چه نوع بی حسی باید استفاده شود پزشک با در نظر گرفتن شرایط جسمی فرد این امر را تصمیم گیری می‌کند.
حجم چربی که به صورت تزریق می‌شود
از دیگر فاکتورهایی که بر روی هزینه تزریق چربی به صورت تأثیر می‌گذارد حجم چربی مورد نیاز می‌باشد. بدون شک افرادی که خطوط خط اخم، خنده عمیق، میزان چین و چروک بیشتری داشته باشند نیاز به چربی بیشتر نسبت به دیگر افراد دارند. هر چه میزان این چربی افزایش داشته باشد قیمت و هزینه‌ای که شما باید پرداخت کنید نیز بیشتر خواهد شد. پزشک معالج شما در خصوص این که چه مقدار چربی برای جوان‌سازی چهره شما نیاز است تصمیم گیری می‌کند. در نتیجه بهتر است در کار پزشک خود دخالت نکنید.
مناطق تزریق چربی
از دیگر فاکتورهای مؤثر در این راه وسعت ناحیه‌ای است که شما قصد تزریق چربی را دارید. می‌دانیم که امروزه این عمل در نواحی مختلفی از صورت با هدف‌های مختلف انجام می‌شود. رفع و درمان خطوط پنجه کلاغی دور چشم، اصلاح خط خنده، اصلاح فرم بینی، زاویه سازی فک، حجم دهی به گونه یا لب‌ها برخی از اهدافی است که افراد به دنبال این عمل می‌روند. هزینه تزریق چربی شما با توجه به این که در چه قسمتی از صورت تزریق می‌شود متغیر خواهد بود. به عنوان مثال فرم دهی به گونه‌ها هزینه بیشتری نسبت به تزریق چربی به لب دارد؛ زیرا مدت زمان این جراحی طولانی‌تر خواهد بود و مقدار چربی نیز در این عمل بیشتر می‌باشد.

تزریق چربی نمونه کار
قبل-و-بعد-تزریق-چربی-به-صورت


تعداد جلسات تزریق چربی
به صورت عادی تزریق چربی در یک جلسه صورت خواهد گرفت؛ این در حالی است که بسیاری از افراد جذب چربی در آن‌ها به تدریج انجام می‌شود و برای افزایش اثر درمان نیازمند به جلسات بیشتری هستند. لازم به کر است هزینه‌هایی که در جلسات بعدی شما باید پرداخت کنید از جلسه اول کمتر خواهد بود.
دستمزد پزشک معالج
یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در این راه بر روی هزینه تزریق چربی شما تأثیر خواهد گذاشت دستمزد پزشک معالج شما است. به صورت کلی این دستمزد به میزان مهارت، تخصص و تجربه‌ای که پزشک دارد متغیر خواهد بود. بدون شک پزشکانی که در این راه تجربه بالاتری دارند دستمزد بیشتری را نیز تعریف کرده‌اند. بهتر است برای این عمل به دنبال چنین پزشکانی باشید تا نتایج دلخواه و بهتری را به دست آورید!
هزینه تزریق چربی به صورت
از دیگر پارامترهایی که بر روی هزینه نهایی شما تأثیر می‌گذارد، هزینه دریافتی کلینیک‌ها می‌باشد. هزینه‌های دریافتی در کلینیک‌ها به عوامل مختلفی اعم از موقعیت مکانی، میزان تخصص گروه پزشک، مشهور بودن و… بستگی خواهد داشت. بدون شک هزینه‌هایی که کلینیک‌های معتبر و معروف از مراجعین دریافت می‌کنند بالاتر می‌باشد.
کلینیک زیبایی شادی به عنوان بهترین کلینیک پوست و مو در کرج با هزینه ای معقول و مناسب این تزریق زیبایی را برای مراجعین محترم خود انجام می دهد.


سخن آخر
هزینه یکی از اصلی‌ترین فاکتورهایی است که برای تمامی افراد از اهمیت بالایی برخوردار شده است. هزینه‌هایی که شما در این راه باید پرداخت کنید یکی از موضوعاتی است که می‌تواند تأثیر زیادی در تصمیم گیری شما برای انتخاب این روش زیبایی داشته باشد. همان طور که در این مقاله با دکتر شادی مظلومی دریافت کرده‌اید هزینه تزریق چربی به صورت موضوع اصلی می‌باشد و به عوامل بسیار متعددی بستگی خواهد داشت که شناخت و بررسی هر یک از آن‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

دکتر شادی مظلومی

کلینیک دکتر شادی مظلومی

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و مو در کشور می‌باشد و در راستای ارایه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان و انجام خدمات تخصصی از قبیل کاشت مو و انواع جراحی‌های پوست، دکتر مظلومی اقدام به تاسیس درمانگاه پوست، مو و لیزر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

وارد شوید
فهرست محتوا

ثبت نام در قرعه کشی