تلفن ۰۲۶-۳۴۴۴۴۸۰۳ | ۰۲۶-۳۴۴۴۴۱۵۶ آدرس کرج، چهار راه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم
کلینیک شادی

چه عواملی بر هزینه لیفت صورت با نخ تاثر می گذارند؟

آنچه می خوانید...
قیمت-لیفت-صورت-با-نخ

امروزه بسیاری از افراد به دنبال روش های غیر جراحی لیفت صورت هستند. در روش لیفت صورت با نخ، متخصص پوست و مو به جای از بین بردن پوست شل صورت (مانند روش های جراحی)، به سادگی با کشیدن قسمت‌هایی از پوست، ناحیه مورد نظر را بالا میبرد. به کار‌گیری لیفت صورت با نخ باعث می‌شود پوست کمی به عقب برگردد و به همین دلیل پوست صورت را سفت و محکم می‌کند. علاوه بر این که استفاده از نخ ها برای لیفت صورت ایده آل هستند، همچنین لیفت با نخ‌ها به طریقی بر جوانسازی پوست تاثیر گذارند و نسبت به جراحی هزینه لیفت صورت با نخ کمتر است. لیفت صورت با نخ، پوست ناحیه مورد نظر را تحریک می کند و کلاژن بیشتری در آن ناحیه تولید می‌شود.

هزینه لیفت صورت با نخ چقدر است؟

هزینه خدمات زیبایی بسیار مهم است و در تصمیم گیری افراد تاثیر بسزایی دارد. هزینه لیفت صورت با نخ نیز از این قائده مستثنی نیست. لیفت صورت با نخ در مقایسه با عمل جراحی لیفت قیمت پایین تری دارد.
روش لیفت صورت با نخ، در مقایسه با بوتاکس صورت و تزریق فیلر پوستی، نتایج بهتر و ماندگارتری ارائه می‌دهد، در این روش از نخ لیفت صورت با کیفیت و قابل کاشت استفاده می شود که باعث می‌شود افتادگی پوست در پیشانی، ابروها، صورت میانی و گردن، درمان شود.

هزینه لیفت صورت با نخ آمریکایی

عواملی چون ناحیه مورد نظر برای لیفت، شرایط پوستی، میزان و نوع آسیب واردشده به پوست مشخص می کند که چه نوع نخی برای شما مناسب است. مارک نخ لیفت، کشور سازنده و کیفیت نخ لیفت در قیمت لیفت صورت با نخ تاثرگذار است که ما در کلینیک پوست و مو دکتر شادی مظلومی از بهترین نخ لیفت صورت و برترین برند روز جهان استفاده می کنیم.

چه عواملی بر هزینه لیفت صورت با نخ تاثیر می گذارند؟

عواملی در قیمت لیفت صورت با نخ تاثیر گذار است، عبارتند از :

  • نوع نخ

نخ هایی که در روش لیفت صورت استفاده می شوند انواع مختلفی دارند و مدت زمان ماندگاری و میزان قابلیت آن ها در لیفت کردن متفاوت است.
به طور مثال نخ های پیچ دار از دو گروه نخ های کاگ یا خاردار و نخ های مونو گران تر هستند و برای مشکلات پوستی چون از بین بردن فرورفتگی های پوستی مناسب هستند و استفاده می شوند. اما نخ های مونو نخ های صاف و بدون خار هستند که تاثیر شان بیشتر در سفت کردن پوست است و تاثیری بر لیفت ندارند.

  • تعداد نخ های استفاده شده

تعداد نخ های استفاده شده در این روش توسط پزشک و با توجه به پوست شما و نیاز آن به درمان و هم چنین نوع نخ استفاده شده بستگی دارد.
به طور مثال در لیفت کلاسیک، از هشت نخ کوتاه ساده استفاده می شود که به طور یک طرفه در پوست قرار می گیرند و نخ های استفاده شده از نوع کاگ هستند.
یا در لیفت با نخ به روش VIP از هجده نخ کوتاه و بلند خاردار به طور همزمان به صورت هلالی در پوست قرار می گیرند تا خاصیت و دوام سایر روش ها بیشتر شود. در نتیجه با توجه به تعداد نخی که در این روش استفاده می شود این روش نسبت به روش های قبلی گران تر است.

  • تجربه ی پزشک

با توجه به این که نخ ها نیاز به نقطه لنگر مناسب دارند، این از دانش و تجربه پزشک است که این نقاط را در نواحی غیر قابل مشاهده تشخیص دهند تا نتایج بهتری برای فرد داشته باشد.
هم چنین انتخاب نخ و نحوه قرار دادن درست آن ها برای برآورده کردن خواسته مراجعه کننده نیاز به تجربه کافی و موفق در این زمینه دارد. طبیعی است که پزشکان با تجربه هزینه بیشتری را دریافت می کنند و اما در عوض نگرانی از بابت عوارض به حداقل می‌رسد.

  • ناحیه تحت درمان

پوست تحت تاثیر عواملی مانند سبک زندگی، رژیم های غذایی و شرایط محیطی ممکن است دچار افتادگی یا چروک های متعددی شود. این چروک ها تنها مختص صورت نیستند و کم کم علائم افزایش سن در نواحی مختلف بدن نمود پیدا می کند.
از لیفت با نخ می توان در محل های مختلفی مانند گردن، غبغب، پیشانی، شکم، باسن، بازو ها، کشاله ران و بالای سینه و شانه نیز استفاده کرد. بسته به منطقه تحت درمان این هزینه ها نوسان پیدا می کنند هر چند بسیاری از مراکز درمانی پکیج های درمانی کل صورت را با سود و تخفیف بیشتری به مشتریان دائم خود ارائه می دهند.

کلام آخر

با توجه به عوامل متعددی که درقیمت لیفت صورت با نخ دخیل هستند، بسیار مشکل است که هزینه و قیمت معینی برای این درمان تعیین کرد ولی قبل از درمان با یک جلسه مشاوره می توانید انتظارات خود را برای پزشک توضیح دهید و پزشک لیفت، نخ و منطقه مورد درمان شما را تعیین کند و قیمت گذاری های لازم در این جلسه مشخص شوند و سپس اقدام به درمان کنید.

دکتر شادی مظلومی

کلینیک دکتر شادی مظلومی

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و مو در کشور می‌باشد و در راستای ارایه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان و انجام خدمات تخصصی از قبیل کاشت مو و انواع جراحی‌های پوست، دکتر مظلومی اقدام به تاسیس درمانگاه پوست، مو و لیزر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

وارد شوید
فهرست محتوا

ثبت نام در قرعه کشی