تلفن ۰۲۶-۳۴۴۴۴۸۰۳ | ۰۲۶-۳۴۴۴۴۱۵۶ آدرس کرج، چهار راه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم
کلینیک شادی

کاشت موبه روش FIT در کرج

آنچه می خوانید...

کاشت موبه روش FIT در کرج یکی از این روش های کاشت مو است که در آن گرافت های مو به صورت گروهی و یا دانه ای از پشت سر بیمار برداشته می شود. این کار با هولدرهای دستی برای فرد انجام می شود وهیچگونه جراحی در آن وجود ندارد. بلکه فرآیند کاشت به صورت کاملا سرپایی و با روش بی حسی انجام می شود.

از آنجا که تعداد زیادی مو در تکنیک FIT کاشته می شود، بنابراین پیوند مو در چندین جلسه صورت می گیرد. لازم به ذکر است که موها تقریبا پس از گذشت دو ماه شروع به ریزش کرده و به جای آنها موهای جدید رشد می کند.

بر خلاف روش نواری ، در کاشت موبه روش FIT در کرج پشت و بغل سر باید تراشیده شود. در این روش از یک سوزن گرد باریک با قطر ۰٫۸-۱ میلی متر به نام پانچ برای برداشت واحدهای فولیکولی در محل اهدا کننده استفاده می شود که در نتیجه اسکار های نقطه ای به جا می ماند.

یکی از مزیت ها وهمچنین ویژگی های این روش این است که فرد نیازی به جراحی ندارد ودر حقیقت یک روش غیرجراحی محسوب می شود.

با این شیوه دستگاه ظریفی بصورت تک تک مو از بانک موی شخص بیمار برداشته می شوند. بعد از آن نقاط طاس وسط یا جلو سر که کامل با انجام عملیات بی حسی بی حس شده است شکاف های خیلی ظریف و باریکی ایجاد میشود که موهای برداشته شده را در آن شکاف ها میکارند. پس از اتمام کار سر بیمار پانسمان می شود.

مزایای کاشت موبه روش FIT در کرج

مزایای کاشت موبه روش FIT در کرج در این است که افرادی که به دلایلی اعم از عدم تمایل به انجام دادن جراحی،باقی ماندن جوشگاه و یا کم بودن مساحت منطقه ی دهنده ی پیوند روش مناسبی است .
همچنین انجام این روش برای افرادی که تراکم موی ناحیه دهنده ی پیوندشان کم میباشد،دارای خونریزی بسیار کمی میباشد روش مناسبی محسوب می شود.

از مزایای کاشت موبه روش FIT در کرج می توان به این اشاره کرد که در محل برداشت مو اثری از انجام عمل کاشت مو نمی باشد. اما اگر پس از این عمل موهای خود را به طور کامل بتراشید، اسکار های نقطه ای مشخص خواهند شد.

همچنین عدم باقی ماندن اسکارهای خطی در محل برداشت مو، بهبود سریعتر محل برداشت مو نسبت به روش های سنتی کاشت مو و درد کمتر نسبت به سایر روش ها از دیگر مزایای روش کاشت مو FIT می باشد. در این روش شما می توانید موهای خود را کوتاه نگه دارد بدون اینکه اثر کاشت مو برای فرد مشخص باشد.

کاندیدای مناسب کاشت موبه روش FIT در کرج

-افرادی که ریزش موی هورمونی و یا ژنتیکی دارند و موهای خود را به طور کامل از دست نداده اند مناسب کاشت موبه روش FIT در کرج هستند.

-همچنین کاشت موبه روش FIT در کرج در خانم ها برای خانم هایی که در قسمت جلوی سر موهای نازک و کم پشتی دارند، ولی در قسمت پشت سر تراکم موها برای کاشت مو به اندازه کافی ندارند روش مناسبی است

-کسانی که کاشت مو با روش FUT انجام داده اند و بعد از گذشت مدتی موهایشان حالت غیر طبیعی به خود گرفته است

مراحل انجام کاشت موبه روش FIT در کرج

پس از اینکه موها ی فرد با ماشین کوتاه شد قسمت برداشت موها از بانک مو علامت گذاری می شود موهای بانک مو معمولا در پشت سر هستند که مقاوم ترهستند .

سپس خط موی جدید برای بیمار مشخص می شود هر چقدر این خط مو به درستی توسط متخصصین کلینیک زیبایی طراحی شود نتیجه کاشت مو طبیعی تر به نظر خواهد آمد.

بعد از مشخص شدن خط مو پوست سر ضد عفونی می شود و با لیدوکایین بی حسی موضعی برای وی انجام میگیرد و پیوند مو آغاز میگردد.

بوسیله پانچ های کوچک و با استفاده از عینک هایی که بزرگ نمایی انجام می دهند برداشت موها از بانک موبرای فرد آغاز می شود .پانچ حرکت چرخشی دارد و وارد زیر پوست می شود و به قسمت پیاز مو آسیبی وارد نمی کند و آن را بدون لطمه خارج می کند. پشت سرفرد پانسمان می شود و فولیکول ها در ظرف های مخصوص در کلینیک زیبایی نگه داری می شوند.

بعد از بی حسی مناطق طاسی با استفاده از تیغ های مخصوص سوراخ هایی ایجاد می شود این شکاف ها به اندازهیک تادو میلی متر هستند. در نهایت گرافت های مو تک به تک وارد سوراخ ها می شود در این مرحله باید ریشه مومرطوب نگه داشته شود تا آسیبی به آنها وارد نشود.

رشد موهای کاشته شده به چه صورت است

مراحل رشد موهای کاشته شده معمولاً از روز کاشت مو شروع به رشد می کنند و سپس بعد از حدود بیست روز از کاشت شروع به ریزش می کنند و تا مدت ۳ ماه این ریزش ادامه دارد، از ۳ ماه بعد از کاشت مجدداً گرافتها تار موی جدید رشد می کنند. و در آخر مدت ۶ الی ۹ ماه طول می کشد تا همه تراکم کاشت شده رشد کند. پس از پایان عمل داروهای لازم جهت تقویت و رشد موها توسط پزشک جهت بیمار تجویز می شود.

هزینه کاشت موبه روش FIT در کرج

هزینه‌ی کلی کاشت موبه روش FIT در کرج شامل هزینه‌های بیمارستان یا مرکز جراحی، دستمزد جراح، داروها و یا ابزار‌های مصرف شده و خدمات مراقبتی از بیمار می‌شود. همچنین برای کاشت مو هزینه‌ی آن شامل آزمایشات خون قبل از کاشت مو، جلسات درمان با فاکتور رشد و همچنین بسته مخصوص مراقبت‌های بعد از جراحی می‌ باشد.

چه تعداد گرافت یا تار مو کاشت موبه روش FIT در کرج کاشته می شود؟
در کاشت موبه روش FIT در کرج تعداد گرافت ها به موی بیمار بستگی دارد یعنی به کیفیت و کمیت موهای پشت سر(بانک موی مفید) وابسته است. اگر موهای پشت سر پرپشت باشد، ۱۵۰۰-۲۵۰۰ گرافت (۶۰۰۰-۴۰۰۰ تار مو) می توان برداشت و در ناحیه طاسی کاشته شود .

به طور کلی می توان نیمی از فولیکول های دور سر یک شخص را برداشت بدون اینکه پشت سر کم حجم شود ولی زیاده روی در برداشت موها باعث کم پشتی پشت سر می شود که اصلا زیبا نمی باشد.

و باعث ناهماهنگی در موی سر م یشود.

همچنین برداشت موهای نازک بالای گردن یا نزدیک ناحیه طاسی در پشت سر کار درستی برای فرد نمی باشد چون این موها دائمی نیستند و در آینده نزدیک خواهند ریخت. درنتیجه کاشت نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

دکتر شادی مظلومی

کلینیک دکتر شادی مظلومی

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و مو در کشور می‌باشد و در راستای ارایه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان و انجام خدمات تخصصی از قبیل کاشت مو و انواع جراحی‌های پوست، دکتر مظلومی اقدام به تاسیس درمانگاه پوست، مو و لیزر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

وارد شوید
فهرست محتوا

ثبت نام در قرعه کشی