تلفن ۰۲۶-۳۴۴۴۴۸۰۳ | ۰۲۶-۳۴۴۴۴۱۵۶ آدرس کرج، چهار راه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم
کلینیک شادی

کاشت مو به روش ترکیبی در کرج

آنچه می خوانید...

کاشت مو به روش ترکیبی همانطور که از اسم آن مشخص است از دو روش FUT و FIT برای کاشت مو کمک گرفته می شود و ناحیه بدون موی سر که دچار ریزش مو شده است را پوشش می دهد. در حقیقت به مجموع کاشت مو به روش fit و fut کاشت مو ترکیبی می گویند.

.در کاشت مو به روش ترکیبی در کرج می توان تا ۵۰۰۰ گرافت مو ( حدود ۱۲۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰ تار مو ) را حتی در یک جلسه برداشت کرد و در ناحیه مورد نیاز کاشت. پس اولین مزیت این روش برداشت بسیار بالای تعداد گرافت در یک جلسه می باشد.

کاشت مو به روش ترکیبی

اصولا روش کاشت مو به روش ترکیبی در کرج برای افرادی که حجم طاسی آن ها بسیار بالاست مورد استفاده قرار می گیرد. یعنی اگر میزان ریزش موی شما بالا باشد و نتوان با یک جلسه کاشت مو ناحیه ای مورد نظر را پوشش داد اصولا از این روش برای کاشت مو استفاده می شود.

چون در این روش هم از روش FUT و هم از روش FIT استفاده می شود در نتیجه تراکم کاشت مو در این روش بسیار بالاست. کاشت موی ترکیبی برای افرادی که امکان کاشت مو به روش FUT برای آن ها میسر نیست یا جراحی و برداشت نواری را دوست ندارند انجام نمی شود.

مزیت کاشت مو به روش ترکیبی در کرج

یکی از مزیت های مهم این نوع کاشت مو در این است که کاشت مو به روش ترکیبی در کرج تنها روشی است که می توان نتیجه ی دلخواه از آن را برای طاسی های وسیع به دست آورد به همین علت یک روش مطلوب و امتحان شده برای این افراد است

حجم تراکم موی بیمار پس از کاشت مو به روش ترکیبی در کرج حدود ۳۰ درصد افزایش می یابد که از مزیت های قابل توجه روش کاشت موی ترکیبی قلمداد می شود.

برای انجام کاشت مو به روش ترکیبی در کرج پزشک کمترین زمان نسبت به سایر روشهای کاشت مو صرف می کند و می توان هر تعداد گرافت را در حدود ۲۰ دقیقه برداشت کرد که البته به کیفیت ناحیه ی اهدا کننده نیز بستگی دارد.

در کاشت مو به روش ترکیبی در کرج برداشت گرافت به تعداد زیادی قابل انجام است و تا ۹۰۰۰ فولیکول مو را در این روش می توان در دسترس پزشک قرار داد.

این روش کاشت مو برای افراد با کاشت موی فوق وسیع و طاسی شدید روش به صرفه ای محسوب می شود.

اگر کاشت مو به روش ترکیبی برای شما توسط پزشکی حاذق انجام شود تشخیص جای زخم برای افراد بسیار مشکل است و مویی طبیعی و یکدست برای فرد ایجاد می شود.

معایب کاشت مو به روش ترکیبی در کرج

معایب کاشت مو به روش ترکیبی در کرج همانند معایب کاشت موی FUT می باشد. چراکه بیشتر موی برداشت شده توسط این روش بیشتر به روش FUT انجام می شود.

بزرگترین عیب کاشت مو به روش ترکیبی جای اسکار و تشکیل خط زخم ناشی از روش FUT باشد. البته با کاشت تعدادی تار مو روی جای زخم، می‌توان این مشکل را هم حل کرد.

نحوه کاشت مو به روش ترکیبی در کرج

کاشت مو به روش ترکیبی در کرج معمولا به این نحو است که ابتدا با استفاده از تکنیک کاشت مو FUT نواری پوستی از پشت سر بیمار جدا شده و زیر میکروسکوپ فولیکولهای موی آن استخراج می شود تا برای کاشت آماده گردند.

در مرحله بعدی از تکنیک کاشت مو FIT استفاده می شود و گرافتهای لازم از حدود ۱ سانتی متر پایین تر و ۱ سانتی متر بالاتر از خط بخیه کاشت موFUT برداشت می شود .

سپس با استفاده از ابزار خاص حفره های ریزی در ناحیه طاسی ایجاد کرده تا گرافتهای آماده برای پیوند طبق طراحی هنری و علمی در مناطق مذکور کاشته شوند.

نکاتی درمورد کاشت مو ترکیبی در کرج

در مورد کاشت مو به روش ترکیبی در کرج به این نکته توجه داشته باشید که پزشکی می‌تواند روش ترکیبی را انجام دهد که مهارت کامل در انجام هر دو روش FIT و FUT را داشته باشد.

هر دو روش را به‌صورت کامل بشناسد و عوارض و مشکلات هر دو روش را به‌صورت کامل بداند. سابقه چندین ساله در کاشت مو با هر دو روش داشته باشد؛ و نتایج بیماران قبلی FUT و FIT خود را دیده باشد تا بتواند از دو روش FUT+FIT به صورت ترکیبی استفاده کند.

به طور کلی پزشک شما باید در روش FUT مهارت کامل داشته باشد تا جای زخم حاصل از FUT پهن نشود زیرا پوشش دادن جای زخم پهن در روش ترکیبی تا حد زیادی برای پزشک سخت‌ می‌باشد.

در ضمن باید جراحی با ظرافت انجام شده باشد و به فولیکول‌های اطراف آسیب نرسیده باشد و نیز جهت آن‌ها تغییر نیافته باشد تا به‌آسانی بتوان با روش FIT اطراف آن‌ها را برداشت.

پزشک کاشت مو باید روش FIT را کامل بشناسد و بداند تا چه حد می‌تواند پشت سر بیمار را با FIT خالی کند تا کم‌پشتی واضح در سری که جای زخم FUT نیز خواهد داشت، ایجاد نشود.

کاندیدای مناسب کاشت مو به روش ترکیبی

افرادی که دچار طاسی پیشرفته هستند و نیاز به بیش از ۴۰۰۰ گرافت دارند.

ناحیه اهدا کننده باید دارای تراکم مو باشد و انعطاف‌ پذیری خوبی داشته باشد، همچنین نباید جای زخمی داشته باشد.

فرد در انجام روش های FIT و FUT هیچ مشکلی نداشته باشد.

فرد باید بانک موی مناسبی داشته باشد به عبارتی بانک موی پشت سر حداقل ۷ تا ۱۰ سانتیمتر باشد.

این روش برای افراد سالخورده‌، بیماران آسمی و یا بسیار چاق مناسب نیست.

هزینه کاشت مو به روش ترکیبی در کرج

برای کاشت موی ترکیبی از روش های fit و fut به طور همزمان استفاده می نماییم با استفاده از این روش برای طاسی وسیع و طاسی متوسط تراکم بیشتری بدست می آید زیرا تعداد گرافت بیشتری را بدون آسیب زدن به بانک مو میتوانیم دریافت نماییم .به همین دلیل هزینه این نوع کاشت مو بالا است

هزینه کاشت مو با روش ترکیبی بستگی به تعداد گرافت مو دارد و پس از مراجعه به مرکز و بررسی وضعیت موی شما توسط متخصصین ، قیمت و هزینه اعلام می گردد.

دکتر شادی مظلومی

کلینیک دکتر شادی مظلومی

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و مو در کشور می‌باشد و در راستای ارایه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان و انجام خدمات تخصصی از قبیل کاشت مو و انواع جراحی‌های پوست، دکتر مظلومی اقدام به تاسیس درمانگاه پوست، مو و لیزر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

وارد شوید
فهرست محتوا

ثبت نام در قرعه کشی