تلفن ۰۲۶-۳۴۴۴۴۸۰۳ | ۰۲۶-۳۴۴۴۴۱۵۶ آدرس کرج، چهار راه طالقانی، ابتدای طالقانی شمالی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان آترا، طبقه چهارم
کلینیک شادی

کاشت مو به روش SUT در کرج

آنچه می خوانید...

کاشت مو به روش SUT در کرج یکی از جدید ترین روش های کاشت مو در دنیا محسوب می شود. در این روش کاشت مو هیچ جای زخم و اسکاری بر روی سر باقی نمی ماند. از این روش در موارد بسیاری برای درمان مشکل ریزش مو در بانوان و آقایان استفاده شده است.تکنیک SUT روشی کم‌تهاجمی است و دوره‌ی بهبودی یا ریکاوری آن کوتاه است.

کاشت-مو-SUT

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT از متد FUE پیروی می‌کند و طی این روش تعداد ۳۵۰۰ الی ۱۰۰۰۰ فولیکول مو از ناحیه اهدا کننده (غالبا در پشت سر) توسط یک دستگاه برداشته می‌شود که این تعداد گرافت، برای درمان طاسی‌های گسترده سر بسیار مناسب است.
در واقع با کاشت مو به روش SUT، تمام دغدغه‌های بیماران برای عوارض جانبی و تاثیر نهایی کاشت مو در کرج، به طور کل به دست فراموشی سپرده شده است.
در واقع این روش بدون دخالت دست و با نظارت دقیق متخصص پوست و مو حین مراحل استخراج و کاشت انجام می‌گیرد؛ این ویژگی احتمال خطای انسانی و عفونت را نیز به صفر می‌رساند. به همین دلیل بازخوردهای کاشت مو با این روش در سراسر دنیا در مدت زمان کوتاه، بسیار چشمگیر و دلگرم کننده بوده است.

کاشت مو به روش SUTدر کرج نتایجی طبیعی برای فرد به همراه دارد و ظاهر عروسکی و مصنوعی به چهره فرد نمی بخشد، امروزه در پیشرفته ترین و بهترین کلینیک کاشت مو این روش مورد استفاده قرار می گیرد.

خط رویش طبیعی و تراکم بالا از جمله ویژگی های چشمگیر کاشت مو به روش SUT محسوب می شود . همچنین تعداد جلسات و طول زمان برداشت مو و کاشت مو در این روش کوتاهتر است.

کاشت-SUT

نحوه ی کاشت مو به روش SUT در کرج

در کاشت مو به روش SUT در کرج فرد متقاضی بیهوش نمی‌شود بلکه صرفا از بی‌حسی موضعی برای کاشت مو استفاده می‌گردد. جراحی و برداشت لایه‌های پوستی نیز در این روش صورت نمی‌گیرد. این روش تقریبا مانند روش FIT است؛ یعنی صرفا فولیکول‌های مو منتقل می‌شوند، اما از ابزار نوین و تکنولوژی جدید دراین روش استفاده می‌گردد به همین دلیل نتیجه بهتری حاصل می‌شود.
عوارض جانبی در روش کاشت SUT به حداقل می‌رسد، دوران نقاهت آن کوتاه، جای پانچ، زخم و خونریزی نیز بسیار کم مشاهده می‌گردد.

در یک جلسه چند تار مو به روش SUT کاشته می شود

هر چه تراکم میزان موهای پشت سر شخص بیشتر باشد، تعداد واحدهای فولیکول مو نیزبه همان اندازه بیشتر می‌شود. ممکن است مویی که از پشت سر برداشته می‌شود تک دانه و یا چند دانه‌ای باشد.

روش-SUT-کاشت-مو

مزایای کاشت مو به روش SUT در کرج

در کاشت مو به روش SUT در کرج بدون ایجاد برش انجام می شود وتنهل میکروبرش های بسیار ریزی در سر صورت گرفته بدون اینکه تیغ جراحی مورد استفاده قرار بگیرد.به همین دلیل سرعت بهبود این روش بالاست و اسکار به جا نمی گذارد.

 • موهای کاشته شده در این روش مانند موی طبیعی فرد است.
 • کاشت مو به روش SUT در کرج یک جلسه انجام می شود و با توجه به این که دوره نقاهت ندارد برای افراد شاغل و با وقت کم روش مناسبی است.
 • در این روش حالت طبیعی چهره و خط رویش مو حفظ می شود و فرد شاهد تراکم بالایی از مو به صورت طبیعی خواهد بود.
 • بر خلاف روش های دیگر کاشت مو محدودیت در تعداد برداشت و کاشت مو وجود ندارد و سه برابر روش های دیگر تراکم مشاهده می شود.

کاندید مناسب کاشت مو به روش SUT در کرج

 • افرادی که طاسی پس از ضربه داشته اند
 • افرادی که طاسی پس از سوختگی دارند
 • افرادی که طاسی به دلیل شیمی درمانی د اشته اند.
 • افرادی که طاسی به دلیل التهابات پوست پس از بهبودی دارند.

توصیه های قبل از کاشت مو به روش SUT

 • اگر بیمار سیگار می کشد، توصیه می شود حداقل ۲۴ ساعت قبل از شروع کاشت مو از سیگار کشیدن خودداری کند.
 • از مصرف الکل از سه روز قبل از درمان خودداری کنید.
 • ده روز قبل از کاشت مو از مصرف آسپرین یا داروهای ضد التهاب خودداری کنید.
 • هفت روز قبل از کاشت مو ترکیبات مولتی ویتامین مصرف نکنید، زیرا ممکن است میزان خونریزیی را در حین درمان افزایش دهد.

چه اشخاصی مناسب کاشت مو به روش SUT نمی باشند؟

اشخاص با بیماری های زیر جهت کاشت موی به روش SUT بهتر است نخست با دکتر متخصص پوست و موی مشاوره کرده و در صورت داشتن شرایط لازم اقدام به کاشت مو کنند.

 1. بیماری های قندی پیشرفته
 2. فشار خون تنظیم نشده
 3. داشتن جراحت های التهابی
 4. طاسی های با کناره ی مشخص و معلوم
 5. اختلالات در انعقاد خون
 6. آلرژی به بی حسی های موضعی
 7. اشخاص خیلی جوان که خیلی زود مبتلا طاسی اندروژنیک گردیده اند .
 8. اشخاصی که آنفارکتوس قلبی داشته اند .
کاشت-مو

عوارض کاشت مو به روش SUT

به طور کلی کاشت مو به روش SUT در کرج هیچ گونه عوارضی برای فرد به همراه نداشته واین روش بدون بیهوشی و به جا ماندن اسکار می باشد.
این روش با ماشین های تمام اتوماتیک در بهترین کلینیک پوست و مو در کرج (کلینیک شادی) انجام می شود. در این نوع کاشت ۱۴۰۰۰مو پیوند زده می شود تراکم بسیار بالا و طبیعی از مو قابل مشاهده است.
مانند روش های دیگر جلسات مکرر و خسته کننده مراحل کاشت مو را ندارد. این روش تراکمی ۳ برابری نسبت به روش FIT , FUT دارد.

شرایط کاشت مو به روش SUT

افرادی بانک مو پشت سرمناسبی دارند. هرچه تراکم موهای شما در بانک مو زیاد باشد فولیکول موی شما هم زیاد است. بنابراین تعداد تار مو بیشتری با این روش پیوند زده می شود . روش SUT را می توان در یک روز و یک جلسه انجام داد. به طور طبیعی رشد موها بین ۶ تا ۹ ماه طول می کشد. کیفیت کاشت در این روش بالاست.

یکی از مزیت های مهم در این روش عدم استفاده از تیغ جراحی هست.این روش نیازی به بیهوشی ندارد
کاشت مو به روش SUT در کرج نیازی به برش نیست. بنابراین هیچ زخم اسکاری بر روی پوست بیمار ایجاد نمی شود.

هزینهٔ کاشت مو به روش SUT در کرج

هزینه کاشت مو به روش SUT به چندین عامل از جمله تراکم موی هدف و وضعیت بانک موی شما بستگی دارد. به طور متوسط این روش بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان هزینه دارد اما برای گرفتن قیمت دقیق و انتخاب بهترین روش کاشت مو برای شما، می‌توانید در جلسه مشاوره از پزشک خود کمک بخواهید.

کلام آخر

قبل از انجام هر یک از روش های کاشت مو من جمله کاشت مو به روش SUT در کرج باید به این نکته توجه داشته باشید که با انجام این روش، شما موهایی طبیعی همانند موهای خود خواهید داشت. اما اثربخشی این روش بستگی زیادی به میزان مراقبت از مو پس از کاشت مو دارد.همچنین باید بدانیم ریزش مو پس از کاشت مو برای ۶ ماه ابتدایی این عمل طبیعی است. وبعد از این مدت شما موهای طبیعی خواهید داشت.

دکتر شادی مظلومی

کلینیک دکتر شادی مظلومی

یکی از مجهزترین مراکز تخصصی پوست و مو در کشور می‌باشد و در راستای ارایه خدمات بهتر به مراجعه کنندگان و انجام خدمات تخصصی از قبیل کاشت مو و انواع جراحی‌های پوست، دکتر مظلومی اقدام به تاسیس درمانگاه پوست، مو و لیزر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

وارد شوید
فهرست محتوا

ثبت نام در قرعه کشی